ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Херсонские перевозчики подготовили транспорт к зимнему периоду
11:02 / 11.12.2014

ХЕРСОН, 11 ДЕКАБРЯ 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Херсонские перевозчики подготовили пассажирский транспорт к работе в зимний период, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 11 декабря, агентству сообщили в Управлении общественных связей со ссылкой на информацию управления транспортной, дорожной инфраструктуры и связи Херсонского городского совета.

Как сообщили в управлении, в течение двух месяцев предприятия-перевозчики г. Херсона выполнили ряд мероприятий по подготовке городского пассажирского транспорта к работе в зимний период.

Так, проведена замена шин у 90% подвижного состава, полностью заменена зимняя охлаждающая жидкость, выполнен капитальный ремонт двигателей 52 транспортных средств, проведены проверки состояния рулевого управления, систем обогрева транспортных средств, приведены в надлежащее состояние тормозные системы.

Также усилен контроль за техническим состоянием автобусов перед выездом на маршруты города на контрольно-пропускных пунктах предприятий-перевозчиков.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
15:24 21.02.2026
11:45 21.02.2026
11:41 21.02.2026
11:33 21.02.2026
11:24 21.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.061