ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
Миколаїв

ДТЕК Одеські електромережі інвестує в оновлення мереж Одещини понад мільярд гривень

ДТЕК Одеські електромережі інвестує в оновлення мереж Одещини понад мільярд гривень

У 2024 році в рамках інвестиційної програми ДТЕК Одеські електромережі продовжить модернізацію ключових енергооб’єктів області. Зокрема в районах Одеси, що розвиваються швидкими темпами, – Пересипському та Хаджибейському. Це допоможе енергетикам підвищити надійність електропостачання для клієнтів та низки соціально важливих об’єктів. Підприємство інвестує в оновлення енергооб’єктів 1,1 мільярд гривень. // докладніше

Миколаїв

Останні новини

Прес-релізи

Планирование велопутешествия: как организовать идеальный маршрут
11:17 29.02.2024
Составление маршрута — главный момент при планировании велопутешествия. Только после его утверждения можно собирать необходимые вещи: снаряжение, аксессуары для комфорта и безопасности. За несколько дней до выезда важно проверить состояние велосипеда, приобрести основные велозапчасти, которые могут понадобиться в пути. С особой тщательностью составлять список нужных вещей важно при поездке в горы.
Комфортный климат-контроль в доме: без увлажнителя воздуха не обойтись
17:22 28.02.2024
Микроклимат в жилом помещении многие недооценивают, и совершенно напрасно. Давно доказано, что он оказывает существенное влияние на состояние здоровья. Важнейшим компонентом является влажность воздуха. Считается, что для комнатной температуры она должна быть 40–60%. В отопительный сезон этот показатель падает до 20%. Насколько это мало? Примерно такая влажность наблюдается в пустынях. Сильнее всего от пересушенного воздуха страдают аллергики и люди с пониженным иммунитетом.
5 интересных фактов о безкофеиновом кофе
17:35 27.02.2024
Если вы любите кофе и боитесь, что ваша привычка начнет вам вредить, то вероятно задумывались о переходе на его безкофеиновый вариант. Он подходит и тем, кому нельзя употреблять классический кофе из-за хронических заболеваний. Что еще полезно знать о безкофеиновом напитке? Мы собрали для вас пять основных фактов.
Блокада кордону з Польщею довела, що Україну чекає жорстка конкуренція за ринки ЄС, — Олександр Кацуба Блокада кордону з Польщею довела, що Україну чекає жорстка конкуренція за ринки ЄС, — Олександр Кацуба
20:05 26.02.2024
Більшість наших сусідів і на шляху нашої інтеграції до ЄС і НАТО, і на міжнародних ринках будуть нам скоріше конкурентами, аніж друзями та партнерами. Таку думку висловив експерт з енергетики і підприємець Олександр Кацуба.
Міжнародна система оцінки рівня англійської мови: як в ній розібратися
17:25 26.02.2024
Єдина класифікація рівнів знання англійської мови була ухвалена ще 2001 року. Офіційно вона складається з 6 ступенів, що відповідні певному переліку навичок. В інтернеті можна знайти багато детальних порівняльних таблиць, що описують кожен зі щаблів. У цьому матеріалі експерти Інгліш Прайм розкажуть більше про те, які можливості доступні студенту на кожній зі сходинок, яким має бути словниковий запас тощо.
Пошук:
розширений

Микола Саранча
Роль міді та марганцю для озимої пшениці
У сучасному сільському господарстві все більшу роль для отримання щедрих та якісних врожаїв озимої пшениці відіграють мікроелементи, зокрема мідь та марганець. Вони мають вагомий вплив на проходження фізіологічних процесів під час росту та розвитку рослин та формування врожаю. Значення мікроелементів для сільськогосподарських рослин зросло із підвищенням врожайності, яку стимулюють, застосовуючи NPK добрива. Проте забезпечення мікроелементами з ґрунту не завжди задовольняє потребу рослин, що і призводить до прояву дефіциту.

Шоста Велика Одеська Бібліоніч надихала любити, читати, творити, радіти талантам і донатити
Вже шостий рік поспіль чимало одеситів 14 лютого відмічають в Одеській національній науковій бібліотеці як подвійне свято: День святого Валентина і Міжнародний День книгодарування, бо добре знаються на тому, як книга, слово і кохання доповнюють і наповнюють одне одного.

Новини англійською

Анонси:
 
Останні новини:
14:02 02.03.2024
12:21 02.03.2024
12:07 02.03.2024
12:05 02.03.2024
12:00 02.03.2024


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.035