ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
Високооплачувана робота в Чернігові – це реально
20.05.2021 в 16:53

Знайти сьогодні високооплачувану роботу в Чернігові – справа непроста. Охочим працевлаштуватися доводиться розсилати десятки резюме, витримувати не одну співбесіду та чекати відповіді від роботодавця. Якщо пощастить, вам зателефонують. Отримавши жадану роботу, потрібно буде проходити стажування, працювати на випробувальному терміні, доводячи свою придатність, чітко дотримуватися графіка й жорстких рамок робочого дня. Крім того, необхідно в точності виконувати всі вказівки та вимоги роботодавця, який не бажає платити вам хороші гроші «просто так». Погодьтеся, далеко не кожен готовий до подібних умов.

Але чи є альтернатива? Безумовно. Це сервіс таксі Болт в Чернігові, який пропонує роботу з вільним графіком, без суворого начальника та з доходом від 40 тисяч грн. Все, що від вас буде потрібно, – це наявність прав, трирічного стажу водіння (мінімум) та бажання працювати. Транспортний засіб – необов’язкова вимога. Ви можете займатися перевезенням пасажирів на авто компанії.

Оцініть всі переваги

Переваги такої роботи очевидні. Ставши членом команди, ви отримуєте:

  1. Гнучкий графік роботи. Водій сам вирішує, коли і скільки замовлень йому брати. Він може працювати цілий день, виїжджати тільки ввечері або вранці, підвезти одного-двох людей по дорозі до основного місця служби. Йому не треба попереджати начальника, просити, щоб його підмінили або виправдовуватися в разі відсутності.
  2. Зручний прийом замовлень через додаток. У сервісі таксі «Болт» немає ніяких телефонів і диспетчерів. Усе, що потрібно водію, – це встановити спеціальний додаток на свій смартфон. І саме через нього можна приймати будь-які наявні замовлення. Щоб «вийти на роботу», досить просто запустити додаток. Після цього водій з’явиться в мережі, стане доступним для виклику. Та й сам він зможе бачити поточні замовлення, вибираючи те, що йому підходить.
  3. Технічна підтримка 24/7.

Однак основною перевагою роботи в Bolt є високий дохід, який водій може отримувати щомісяця. Комісія сервісу становить 12%. Це менше, ніж в інших операторів ринку. До того ж подібні витрати легко компенсувати. Активні водії компанії можуть отримувати досить непогані бонуси за певну кількість поїздок, активність у години пік, брендування транспортного засобу. Крім того, таксисти «Болт» заправляють своє авто за пільговими цінами.

Заробляти можна досить непогано. Компанія створює для цього всі умови. Водій має право сам вибирати радіус прийняття замовлення. Це позбавить його від зайвої витрати палива й часу. Завдяки опції Back-to-Back таксист може брати наступне замовлення, виконуючи попереднє. Це дозволяє скоротити простої, а то й зовсім виключити їх. У компанії діє система захисту від легковажних клієнтів, що передбачає платне скасування та очікування після 2 або 3 хвилин з моменту подачі авто.

Зароблені гроші надходять на карту таксиста. Необхідності відкривати ФОП та отримувати ліцензію немає.

Безкоштовне пряме підключення

Безперечною перевагою роботи в «Болт» є простота «працевлаштування». Весь процес займає годину-півтори. Охочим приєднатися до системи необхідно заповнити заявку на сайті або надіслати фото документів на «Вайбер». Якщо ви та авто відповідаєте вимогам компанії, вас запросять до команди. Отримати інструкції та пройти експрес-навчання все ж доведеться. А ще треба завантажити мобільний додаток «Болт» на свій смартфон. Це все. Можна приймати перше замовлення й починати заробляти.

Поиск:
расширенный

Сергей Гриневецкий
РОЗДУМИ ДО ЗАУВАЖЕННЯ: КОНСЕНСУС ЧИ КОНФЛІКТ?
Нещодавно Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь зауважив на необхідності привести у відповідність до мовного закону гімн Одеси, у якості якого рішенням Одеської міської ради затверджено "Песню об Одессе" з оперети Дунаєвського «Біла акація», і це змусило мене у черговий раз замислитися про ситуацію, що склалася сьогодні в Україні навколо мовного питання.

Національна наукова бібліотека – майбутнім користувачам
1 та 2 червня до Дня захисту дітей Одеська національна наукова бібліотека запропонувала відвідувачам цікаву виставково-пізнавальну програму «Національна наукова бібліотека – майбутнім користувачам».

Последние новости:
17:02 14.06.2021
13:19 11.06.2021
17:19 10.06.2021
11:41 10.06.2021
15:55 04.06.2021


© 2005—2021 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2021 S&A design team / 0.021