ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Як купити авто в розстрочку в Україні
04.08.2022 в 14:24

У 2022 році автомобіль — одна з найнеобхідніших покупок в Україні. Це, зокрема, стосується нинішньої ситуації в країні. Багато хто усвідомив, наскільки важливо у певний момент самостійно виїхати й не залежати ні від чого. При цьому зараз самостійно купити автомобіль складно навіть за наявності широкого асортименту. Долар виріс на тлі гривні, і придбати бажаний автотранспорт одноразовим платежем важче, ніж раніше.

При цьому якщо автомобіль потрібний терміново, оптимально купити його на виплату. Це просто, зручно та вигідно — платежі розбиваються на місяці, що дозволяє виплачувати суми у комфортному розмірі. Крім того, оплату можна здійснювати будь-де, оскільки платіж можна провести через інтернет будь-яким зручним способом. Детальніше про те, де і як купити БУ авто та що таке лізинг — далі.

Чим покупка авто на виплату відрізняється від лізингу?

Авто в лізинг — сучасний метод придбання транспортного засобу за допомогою оренди з правом викупу. Клієнт укладає угоду лізингу, отримує авто в користування та поступово, з урахуванням графіка, виплачує суму, обумовлену у договорі. Плюс такого договору — комфортна відсоткова ставка. Як правило, вона є нижчою за ту, яку пропонують за традиційного кредитування.

При цьому клієнт може будь-коли відмовитися від авто і повернути його лізингодавцю. Гроші буде повернуто, за винятком суми процентної ставки. Також клієнт може укласти договір на інший автомобіль, переукласти договір та використовувати новий автотранспорт на власний розсуд.

Авто в розстрочку — послуга покупки автомобіля. Кредитор складає договір на купівлю на виплату при партнерстві з банками фінансовими організаціями, автоломбардами або автоцентрами. Клієнт отримує авто та поступово виплачує його вартість з урахуванням відсотків. При цьому відсотки дещо вищі, ніж при зверненні до лізингу, а також відмова від розстрочки та повернення авто недоступні.

Які є варіанти для вигідної покупки авто?

На фінансовому ринку України є багато компаній, спеціалізація яких — надання суми на купівлю авто на виплат. Наприклад, унікальна торгова пропозиція Automoney — автопідбір. Клієнт може ознайомитися з вже підібраними в каталозі машинами та вибрати найбільш підхожу. Або він може самостійно підібрати транспортний засіб і взяти його на виплату. У цьому випадку компанія бере на себе відповідальність за переговори про купівлю-продаж та укладання договору.

Останній варіант особливо вигідний для тих, хто хоче самотужки придбати автомобіль з Європи або вже привезений в Україну з ЄС. При цьому найпоширеніший варіант покупки — у власників авто з України буквально за оголошенням.

Ще один варіант для автопрофі — покупка недорогої битої машини, яку покупець хоче самостійно покращити та модернізувати. Сума купівлі та переплати буде мінімальною, при цьому після внесення всіх платежів клієнт зможе створити кастомний персоналізований автомобіль.

Пошук:
розширений

Руслан Весел
Народні санкції. Як протидіяти міжнародному бізнесу на крові
Як допомогти владі очищати країну від підприємств, що не можуть розпрощатися з РФ

«Коти бібліотечного світу»: до Міжнародного дня котів
Щороку 8 серпня відзначається Міжнародний день котів – неофіційне свято на честь котів, започатковане у 2002 році Міжнародним фондом захисту тварин. Цього дня котам дякують за їх заслуги, виказують своє шанування і любов. У 2020 році піклування про Міжнародний день котів перейшло до Міжнародної організації догляду за котами, яка з 1958 року прагне покращити здоров'я та добробут домашніх улюбленців у всьому світі.

Останні новини:
18:43 29.07.2022
10:22 28.07.2022
10:51 01.07.2022
14:31 30.06.2022
13:48 25.06.2022


© 2005—2022 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2022 S&A design team / 0.049