ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
 
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:




Велосипеди в Україні — чому цей засіб пересування такий популярний в сучасному світі?
20.01.2023 в 09:45
Велосипеди в Україні — чому цей засіб пересування такий популярний в сучасному світі?

Наразі велоспорт користується великою популярністю, за охопленням аудиторії поступається хіба що футболу чи боксу. Цікаво, що захоплюватись цим активно люди почали ще в 19 ст. Якщо спочатку спортсмени вирушали в короткі поїздки на швидкість, то з часом змагання перетворились на гонки шосейного типу, протяжністю на десятки кілометрів.

Основним інструментом, який використовується під час заняття велосипедним спортом, виступає велосипед. Спорядження приводиться в дію виключно за допомогою м’язової сили людини. Найбільш розповсюдженими є двоколісні моделі, проте, існують конструкції, які передбачають наявність трьох і більше коліс.

Ціна на велосипед: який купити для задоволення власних потреб?

Варто зазначити, що даним транспортним засобом сьогодні користуються не лише задля реалізації спортивних цілей, але й для пересування по поточних справах. В залежності від ймовірних умов експлуатації, велосипеди розподіляють на наступні категорії, а саме:

  • Дорожні: класичний варіант, знайомий кожному. Виріб оснащений прямою рамою із міцної сталі. Він поступається іншим моделям за маневреністю, але є більш бюджетним.
  • Прогулянкові: citybike популярний серед мешканців, як великих столиць, так і малих містечок. Виробники подібних конструкцій в якості основного технічного матеріалу використовують відбірну сталь чи алюміній. Така сировина відрізняється невеликою вагою, чудовою зносостійкістю. Якщо Ви прагнете купити велосипеда практичного та комфортного плану, придивіться до citybike.
  • Гірські: універсальні «самоходи» для їзди по асфальту чи бездоріжжю. Мають міцну, замкнуту до низу, легку раму, гладкі та вузькі шини, надійні гальма, а також спеціальну посадку сідла задля забезпечення якнайбільшої аеродинамічності.

Який ровер купити новачку?

Якщо Ви плануєте навчити дитину кататись на велосипеді, краще віддайте перевагу спеціальним моделям. Існують окремі варіації для хлопчиків та дівчаток, між собою вони відрізняються переважно кольором і дизайном, а іноді порядком розташування рами. Для малечі віком від 3-х до 6-ти років найкраще підійдуть чотирьох колісні ТЗ, де два додаткові колеса за необхідністю можна зняти (зазвичай це роблять, коли малюк навчився координувати власні рухи та керувати транспортним засобом).

Дорослим, які тільки почали займатись велоспортом або нещодавно вирішили пересісти з-за керма авто на двоколісного коня, спеціалісти рекомендують купити велосипеда початкового рівня. Подібне обладнання дооснащене усіма необхідними для нормального пересування по місту чи околицях аксесуарами. До того ж воно має привабливе зовнішнє оформлення, виглядає зі сторони елегантно та стильно.

Який замовити велосипед велосипедисту «зі стажем»?

Просунутим користувачам доречно розглядати моделі:

  • Downhill (призначені для перетину штучних/природних перешкод, швидкісної їзди);
  • Крос-кантрі (мають гідравлічні гальма – знахідка для спортсменів, які вирушають у затяжні поїздки по пересіченій місцевості);
  • BMX (приладдя, призначене для виконання різних трюків. Конструкція відрізняється стійкістю та надійністю, обладнана колесами збільшеного розміру з додатковими підставками збоку (пеггі).

На товарному ринку продукція подібного роду представлена в широкій варіації. Остаточна ціна на велосипеди формується поступово в залежності від цілого комплексу різних факторів, передусім моделі транспортного засобу, її інноваційності та характеру оснащеності. Перш ніж зупиняти вибір на конкретному варіанті краще проконсультуватись з компетентними спеціалістами.

Пошук:
розширений

Автор
Почему до датчика уровня сахара от Apple еще далеко
По данным Международной федерации диабета (IDF) за 2021 год, от диабета страдают 10,5% людей в возрасте от 20 до 79 лет и половина из них не знает об этом. Согласно прогнозам, к 2045 году этим заболеванием будет болеть на 46% больше — каждый восьмой взрослый или 783 миллиона человек. Эта перспектива пугающая, но не удивительная, учитывая текущую ситуацию

7-9 черв­ня 2024 року в Одеській національній науковій бібліотеці відбудеться XXIV Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині»
Під егі­дою Мі­ніс­тер­ства культу­ри та ін­фор­ма­цій­ної політи­ки Ук­раї­ни, Одесь­ка на­ціо­наль­на на­у­ко­ва біб­ліо­те­ка, Ук­ра­їнсь­ка асо­ціа­ція ви­дав­ців та кни­го­роз­по­всюд­жу­ва­чів, Дер­жав­на на­у­ко­ва уста­но­ва «Книж­ко­ва па­ла­та Ук­раї­ни іме­ні Іва­на Фе­до­ро­ва» за спри­ян­ня Одесь­кої об­лас­ної дер­жав­ної ад­міністра­ції, Одесь­кої об­лас­ної та Одесь­кої місь­кої рад, Ук­ра­їнсь­ко­го ін­сти­ту­ту кни­ги, Все­ук­ра­їнсь­кої гро­мадсь­кої ор­гані­за­ції «Ук­ра­їнсь­ка біб­ліо­теч­на асо­ціа­ція» та Все­ук­ра­їнсь­кої гро­мадсь­кої ор­га­ні­за­ції «Біб­ліо­по­ліс» про­во­дять Все­ук­ра­їнсь­ку ви­став­ку-фо­рум «Ук­ра­їнсь­ка кни­га на Оде­щині».

Останні новини:
15:47 26.04.2024
12:11 25.04.2024
17:15 22.04.2024
12:34 17.04.2024
13:20 16.04.2024


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.009