ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
Як захистити холодильник від перепадів напруги та знеструмлень
01.11.2023 в 17:47

Наближається зима. А в умовах повномасштабного вторгнення та воєнного стану – це справжнє випробування. Треба бути готовими до різноманітних ситуацій. Очевидно, що ми знов стикнемося з екстреними знеструмленнями. А в момент вимикання та вмикання світла відбуваються стрибки напруги в мережі. Це може призвести до виходу побутової техніки та електроніки з ладу. Як же захистити холодильник, який є основним споживачем електроенергії в будинку, від поламки?

Реле напруги

Це найпростіший та найдоступніший за ціною спосіб. Реле напруги реєструє значне збільшення напруги в мережі. І коли вона зростає до критичних значень, реле розмикає електричний ланцюг. Отже, ваш холодильник безпечно вимикається. А за деякий час, як напруга приходить в норму, електроживлення відновлюється.

Зазначимо, що сучасні холодильники Самсунг, купити які в Києві можна за посиланням https://www.ctrs.com.ua/ru/holodilniki/brand-samsung/, також обладнано вбудованим реле напруги. Тобто, виробник піклується про те, аби його техніка витримувала стрибки напруги в доволі широкому діапазоні. Втім, додатковий захист ніколи не зашкодить.


Стабілізатори напруги для побутової техніки

Це вже дорожчий та функціональніший прилад. На відміну від реле напруги стабілізатор не просто розмикає електричний ланцюг. Його задача – підтримувати напругу у прийнятних діапазонах. Тобто, навіть якщо стається стрибок, у вашій домашній мережі підтримується стала напруга, холодильник Самсунг та інші побутові прилади працюють в нормальному режимі.

Джерело безперебійного живлення

На відміну від попередніх пристроїв ДБЖ (ИБП або UPS) не лише захищає холодильник Самсунг від стрибків напруги. У разі екстреного знеструмлення джерело безперебійного живлення переводить холодильник у режим автономного споживання електрики завдяки наявності вбудованої акумуляторної батареї.

Аби вибрати ДБЖ правильно, треба враховувати, яким типом компресора оснащений ваш холодильник. Якщо це холодильник Самсунг з інверторним компресором, підійде дешевший безперебійник, що перетворює сигнал у чисту синусоїду. Тоді як для дешевших холодильників зі звичайним поршневим компресором треба шукати дорожчі ІБП, котрі видають синусоїдальну напругу.


Зарядна станція

Це автономне джерело живлення. Зарядні станції сьогодні представлено в широкому асортименті. Найдешевші підходять для одночасного зарядження десятка смартфонів, або постійного живлення ноутбука в умовах відсутності світла.

Пошук:
розширений

Людмила КОТВИЦЬКА
До Дня працівників статистики
Щорічно 5 грудня відзначається День працівників статистики України, що свідчить про важливу роль, яка відводиться органам державної статистики у житті суспільства.

Бібліотека дарує свято!
Зимову казкову екскурсію у бібліотечному палаці напередодні найсвітлішого свята Різдва і новоріччя осяяли щирі дитячі посмішки, яскравіші за різдвяні вогники. І навіть кам’яний кріосфінкс у холі кивнув дітям головою та геть забув, що покликаний оберігати книжкові скарби та закликати до тиші. Піднесений настрій наймолодших відвідувачів підтримувала музика з різдвяними дзвіночками і затишні зимові фотозони, а радісний гомін дітей запалював вдячністю очі іхніх батьків…

Останні новини:
11:36 06.12.2023
10:37 06.12.2023
16:25 05.12.2023
14:34 05.12.2023
13:05 05.12.2023


© 2005—2023 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2023 S&A design team / 0.010