ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:




Лайфхаки від ДТЕК Одеські електромережі: як економити на світлі від 200 грн/місяць
28.01.2024 в 14:29

Лічильник «День/Ніч» допомагає платити за світло менше, споживаючи електроенергію вночі. ДТЕК Одеські електромережі рекомендує замовити цей прилад і пропонує практичні поради, як з його допомогою за мінімальних зусиль заощаджувати від 200 гривень на місяць.

Заощаджуйте власні кошти, придбавши Лічильник «День/Ніч». Це можливо завдяки тому, що прилад фіксує обсяг енергоспоживання окремо вдень та вночі. З 23:00 до 7:00 вартість електроенергії на 50% нижча порівняно з іншим періодом доби.

У кожному домі є техніка, яка споживає електроенергію постійно, – наприклад, холодильник і Wi-Fi роутер. Лише з нею за наявності Лічильника «День/Ніч» ви зможете економити на рахунку за електроенергію 200 гривень при загальному місячному споживанні 500 кВт-год, не змінюючи свого побуту і звичок.

А щоб зекономити ще більше, спробуйте використати наші лайфхаки:

1. Найпростіше – заряджайте всі свої гаджети вночі.

2. Нагрівайте воду в бойлері в нічний час. Якщо у вас немає можливості запрограмувати нагрів води, прийміть душ о 22:00 – 23:00. Тоді бойлер нагріватиме наступний об’єм води вночі.

3. Використовуючи нічний режим у всій можливій техніці. Це може бути пральна та посудомийна машини, мультиварка.

Виконуючи ці пункти, ви будете заощаджувати у вашому бюджеті вже близько 400 гривень щомісяця при споживанні 500 кВт-год, а за рік – близько 4,5 тис. гривень.

Швидко й зручно замовити встановлення Лічильника «День/Ніч» можна на сайті ДТЕК Одеські електромережі у розділі «Клієнтам» — «Комплексна послуга», виконавши три кроки:

• обрати послугу та заповнити заявку;

• отримати на електронну пошту рахунок та дату виконання замовлення;

• сплатити рахунок.

До комплексної послуги входить власне лічильник, послуги з демонтажу старого приладу, встановлення нового, опломбування та програмування для роботи в режимі день/ніч.

ДОВІДКА

Група ДТЕК (DTEK Group) – лідер і найбільший приватний інвестор в енергетичний сектор України.

Компанії Групи ДТЕК займаються видобутком вугілля та природного газу, виробництвом електроенергії на вітрових, сонячних та теплових електростанціях, здійснюють трейдинг енергоресурсами на місцевому та міжнародному ринках, розподіляють та постачають електричну енергію споживачам, надають енергоефективні послуги клієнтам, розвивають мережі високошвидкісних зарядних станцій.

Відповідно до Нової Стратегії 2030, Група ДТЕК прагне трансформуватися в більш ефективний, екологічно чистий і технологічний бізнес, керуючись принципами ESG.

Мета ДТЕК – досягти вуглецевої нейтральності до 2040 року.

У компанії працює майже 60 тис. співробітників.

З початку повномасштабного російського вторгнення Група ДТЕК виділила близько 800 млн гривень на підтримку Збройних Сил України та гуманітарну допомогу. Компанія безкоштовно забезпечила електроенергією військових, лікарні та об’єкти критичної інфраструктури в Києві, Дніпропетровській та Донецькій областях на майже 350 млн гривень.

Група ДТЕК відновила електропостачання для майже 7 мільйонів споживачів у регіонах, постраждалих від бойових дій росії.

100% Групи ДТЕК належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.

Пошук:
розширений

Микола Саранча
Роль міді та марганцю для озимої пшениці
У сучасному сільському господарстві все більшу роль для отримання щедрих та якісних врожаїв озимої пшениці відіграють мікроелементи, зокрема мідь та марганець. Вони мають вагомий вплив на проходження фізіологічних процесів під час росту та розвитку рослин та формування врожаю. Значення мікроелементів для сільськогосподарських рослин зросло із підвищенням врожайності, яку стимулюють, застосовуючи NPK добрива. Проте забезпечення мікроелементами з ґрунту не завжди задовольняє потребу рослин, що і призводить до прояву дефіциту.

Шоста Велика Одеська Бібліоніч надихала любити, читати, творити, радіти талантам і донатити
Вже шостий рік поспіль чимало одеситів 14 лютого відмічають в Одеській національній науковій бібліотеці як подвійне свято: День святого Валентина і Міжнародний День книгодарування, бо добре знаються на тому, як книга, слово і кохання доповнюють і наповнюють одне одного.

Останні новини:
22:16 22.02.2024
15:10 20.02.2024
12:32 20.02.2024
11:42 20.02.2024
14:21 16.02.2024


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.009