ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
 
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
Як швидко продати будинок: що може допомогти в цьому
07.03.2024 в 11:31

Процесу продажу нерухомості передує ціла низка завдань, з якими належить впоратися її власнику. Він повинен провести підготовку об'єкта, скласти його опис та зробити якісні фото, на підставі яких потенційні клієнти зможуть судити про будинок. Якщо у власника немає досвіду у вирішенні подібних питань, то найкращим вибором буде звернутися до агентства нерухомості La Vida, яке завжди готове допомогти у продажу будинків. Фахівці дадуть відповідь на питання та нададуть повний перелік послуг, починаючи від оцінки та закінчуючи супроводом угоди.

Нюанси продажу заміського будинку

Як продати будинок? Насамперед, слід пам'ятати, що в кожному районі продається кілька цікавих об'єктів. Тому мало привести будинок та ділянку до продажного стану, необхідно також обійти конкурентів. Потрібно провести оцінку ринку нерухомості:

  • кількість об'єктів, які виставлені на продаж у найближчому районі;
  • вартість об'єктів нерухомості порівняної площі;
  • стан будинків, присадибних ділянок та наявність додаткових будівель.

Все це допоможе зрозуміти, яку вартість краще встановити, щоб заміський будинок привернув увагу потенційних покупців. Оцінка залежатиме й від того, як швидко потрібно продати будинок. Якщо встановлені мінімальні терміни, то є сенс знизити ціну відносно пропозицій конкурентів. Інакше слід встановити співвідносну вартість, враховуючи переваги та особливості власного об'єкта.

Продати будинок самостійно чи за допомогою ріелтора?

Як швидко продати будинок? Якщо час є ключовим чинником, без допомоги фахівця не обійтися. Саме ріелтор займатиметься питаннями, що результаті дозволить отримати позитивний відгук від покупців:

  • підготовка фото;
  • розміщення оголошень;
  • одержання зворотного зв'язку;
  • проведення оглядів;
  • підготовка пакета документів;
  • проведення угоди.

Зазвичай послуги з продажу будинків надає компанія, яка має певний досвід роботи на ринку. Чим він більший, тим вища ймовірність того, що в ході проведення операції вдасться уникнути підводного каміння. Ріелтори повинні мати не тільки досвід, а й відповідну компетенцію в роботі з видом нерухомості, що цікавить клієнта. Важко очікувати на оптимальний результат від фахівця, який раніше займався лише комерційною нерухомістю.

Секрети швидкого продажу приватних будинків

Що зробити, щоб швидко продати будинок? Для цього необхідно постаратися привести об'єкт у найкращий стан. Зробити його привабливішим допоможе косметичний ремонт, який не потребує великих фінансових витрат. Насамперед необхідно очистити будинок від непотребу. Вільний простір дозволить розглянути особливості об'єкта, а також візуально збільшить площу. Частину речей можна продати, а решту доведеться просто викинути.

Як вигідно продати будинок? Якщо об'єкт не потребує ремонту, то обов'язково слід провести генеральне прибирання. Робити це краще перед тим, як скласти оголошення, що дозволить зробити приміщення привабливішими під час створення фото. Також допомогти у наведенні ладу можуть фахівці клінінгової компанії.

У процесі показу об'єктів необхідно постаратися дотримуватися рекомендацій ріелтора. Відповідати на запитання, які ставить покупець, слід прямо, не приховуючи цінних відомостей про об'єкт. Також необхідно зібрати перелік документів, які необхідні для проведення угоди. Якщо існують будь-які фактори, здатні завадити укладенню угоди, то про них краще повідомити експерта з нерухомості заздалегідь. 

Пошук:
розширений

Автор
Лелеки повернулися на укріплені енергетиками ДТЕК Одеські електромережі гнізда
На укріплені ДТЕК Одеські електромережі гнізда повернулися лелеки. Наразі птахи заселили 100% своїх домівок, а це − 257 платформ. На початку 2024 року енергетики встановили 4 платформи, до кінця року планують змонтувати ще 16. Попри війну енергетики продовжують дбати про захист біорізноманіття та довкілля. Роботи проводять під егідою проєкту #Лелеченьки, спрямованого на захист та збереження популяції білого лелеки. Він відповідає принципам ESG та Цілі Сталого розвитку Глобального Договору ООН №15 – «Збереження екосистем землі».

«Все, що ми пам'ятаємо, – неправда»
Презентація 8-го видання проєкту «Стара Одеса у фотографіях» зібрала повний зал в Одеській національній науковій бібліотеці

Останні новини:
12:34 17.04.2024
13:20 16.04.2024
12:39 14.04.2024
15:51 12.04.2024
15:15 10.04.2024


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.010