ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
 
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
Цієї зими росіяни змінили тактику атак енергетики, але це їм не допомогло, — Кацуба
07.03.2024 в 11:34
Цієї зими росіяни змінили тактику атак енергетики, але це їм не допомогло, — Кацуба

Росіяни всю зиму концентрували свої удари на індустріальних регіонах і важливих логістичних вузлах — активно атакували Дніпропетровську і Полтавську області, Одесу і порти Одеської області. Ця тактика значно відрізняється від тогорічної, коли ворог, у першу чергу, намагався заморозити українців і занурити всю країну в темряву. Але Україна, в цілому, добре впоралася і успішно пройшла зиму.

Про це у своїй колонці пише підприємець і експерт у сфері енергетики Олександр Кацуба.

Атака портової інфраструктури та промисловості з повітря стала для росіян головним пріоритетом після того, як Україна зуміла відновити морську торгівлю. Це сталося завдяки українським морським дронам, які загнали російський Чорноморський флот у дальні порти та значною мірою вигнали з Криму, пояснює експерт.

В цілому Україна виявилася набагато краще підготовленою до зими ніж рік тому – зуміла захистити енергетичну і промислову інфраструктуру завдяки посиленню протиповітряної оборони, а також додатковим крокам із захисту трансформаторів та розподільних станцій. Але розслаблятися ще зарано. До наступної зими потрібно створити додаткові потужності для генерації, адже росіяни не полишать спроб знищити українську енергетику аж до кінця війни, резюмує Кацуба.

Олександр Кацуба — український підприємець, експерт у сфері енергетики, власник компанії «АЛЬФА ГАЗ».

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розказав про заходи, що покращать стан українського IT-сектору
Втрати контрактів та складнощі із залученням іноземних інвестицій — це ті виклики, з якими сьогодні найчастіше стикаються українські IT-компанії. На цьому наголошує Сергій Токарєв — IT-інвестор та бізнесмен, співзасновник інвестиційної групи Roosh. На його думку, становище вітчизняного сектору може покращити активний міжнародний іміджбілдинг.

«Палітра рідного міста»: виставка картин Володимира Василенка в ОННБ
3 квітня 2024 року в головному читальному залі Одеської національної наукової бібліотеки відбулося відкриття персональної виставки картин художника, члена НСХУ Володимира Василенка «Палітра рідного міста». Володимир Сергійович – учасник багатьох всеукраїнських та регіональних виставок. Роботи митця знаходяться в приватних колекціях України та зарубіжжя.

Останні новини:
08:27 15.04.2024
10:43 14.04.2024
00:54 11.04.2024
19:55 09.04.2024
08:34 09.04.2024


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.162