ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:




Круглий стіл «Як програмно-цільовий метод допоможе ефективності використання коштів громад Одеської області»
23.06.2017

Круглий стіл проводить Одеська обласна організація ВГО КВУ в рамках проекту «Ефективні та доброчесні місцеві бюджети у 5-ти областях півдня і сходу України».

Мета проекту: надати сприяння впровадженню програмно-цільового методу (ПЦМ) в бюджетний процес 20 пілотних громад із 5-ти областей Півдня і Сходу України для підвищення рівня ефективності та доброчесноті використання коштів місцевих громад.

В Одеській області проектом охоплені міста Одеса, Ізмаїл, Подільск та Біляївська ОТГ.

Основні теми обговорення:

• Виклики на шляху до ефективності місцевих бюджетних процесів. Які обов’язки з’являються у місцевих громад із запровадження ПЦМ в бюджеті 2017 року? Яка відповідальність передбачена за невиконання даних вимог?

• Як повноцінне впровадження ПЦМ допоможе ефективності використання коштів місцевих громад?

• Як допоможе громадський аудит оздоровленню місцевих бюджетів?

Надалі, учасники круглого столу зможуть взяти участь в проведенні тренінгу з питань ПЦМ та громадського аудиту, проведенні громадського аудиту місцевих бюджетів, отримають підтримку при проведенні адвокаційних заходів.

До участі в круглому столі запрошені представники Одеської обласної адміністрації, органів місцевого самоврядування міст Одеса, Ізмаїл, Подільск та Біляївської ОТГ, Держказначейства, Держаудітслужби, неурядових організацій.

Круглий стіл проводиться в рамках проекту «Ефективні та доброчесні місцеві бюджети у 5 областях півдня та сходу України», який реалізує ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» в рамках Громадського Партнерства “За прозорі місцеві бюджети!” за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні та медіа-підтримки ГО «Український кризовий медіа-центр».

 
 
Пошук:
розширений

Роман Сирінський
ЛЕНІНСЬКА МОДЕЛЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ЯК ОДНА З ТЕОРЕТИЧНИХ ОСНОВ РОСІЙСЬКИХ ШОВІНІЗМУ ТА ІМПЕРІАЛІЗМУ РАДЯНСЬКИХ ТА ПОСТРАДЯНСЬКИХ ЧАСІВ
Стаття присвячена аналізу ленінської національної політики та розвінчанню як радянського міфу про її кардинальну відмінність від практик, які мали місце в національній політиці СРСР постленінського періоду, так і міфологем сучасної російської пропаганди, яка вслід за своїм диктатором часто твердить про «створення» України Леніним та більшовиками.

Відкриття виставки «Наказано не знати: українські археологи в лещатах тоталітаризму»
29 жовтня 2024 року о 12.00 в Одеській національній науковій бібліотеці за підтримки Першого міжрегіонального територіального відділу Українського інституту національної пам'яті відбудеться відкриття виставки «Наказано не знати: українські археологи в лещатах тоталітаризму». Експозицію присвячено археологам, які попри жорстокі репресії та цензуру продовжували свою наукову діяльність і залишили важливий слід в історії археологічної науки. Виставка репрезентує долі 19 визначних археологів, які стали символами цілих поколінь репресованих науковців і чиї досягнення були довгий час приховані або навмисне забуті.



© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.009