|
Коли безводдю настане край?
28.01.2010 / Газета: Новий день / № 5 / Тираж: 36600
Понад півтора десятиріччя жителі села Брускинського Великоолександрівського району потерпають від безводдя. Відколи стара водопровідна мережа вийшла з ладу, селяни змушені користуватися виключно криницями, питна вода у яких не завжди якісна, а інколи непридатна навіть для худоби. Ще навесні минулого року районна влада запевняла кореспондента «НД», що воду людям от-от дадуть. Нібито передбачена спеціальна програма, вже виділені кошти, і справа залишилася за малим—паперовою рутиною. «Зараз наймані робітники приводять у належний стан свердловину, встановлюють водонапірну башту та прокладають ділянку водопроводу», — прокоментувала ситуацію довкола водопостачання Брускинського головний спеціаліст відділу внутрішньої політики райдержадміністрації Тетяна Со: мова ще 21 травня минулого року. Невдовзі потому сільський голова Володимир Мелета запевняв, що башта й ділянки водопроводу готові. А щоб з кранів потекла вода, залишилося підписати лише кілька офіційний паперів. Днями, завітавши до Брускинського, запитав селян, чи є в кранах вода? Виявилося, восьми місяців замало, аби місцеві «спеціалісти» розібралися з паперами. — Повністю водопостачання у нас ще не відновлене, — розповіла секретар сільської ради Людмила Фролова. — Башту ми вже давно встановили, а от на паперові справи потрібен час. На запитання, у чому ж конкретно проблема, секретар не відповіла, лише зазначила, що сільський голова на лікарняному, а вона на посаді менше двох місяців, тож некомпетентна коментувати ситуацію. Порадила звернутися до «начальства» з району, наприклад, Віктора Дурбака, куратора цієї справи. Намагаючись знайти логічне пояснення ситуації, зв'язався з керуючим справами районної ради Віктором Дурбаком. — Знаючи, що у мене чималий досвід у справах будівництва, 10 грудня на сесії сільради депутати звернулися з проханням курувати питання водопостачання. Ось уже місяць займаюся цим особисто. Основна проблема полягала у домовленостях з елек-тропостачальником. Чимало паперів треба зібрати, щоб все узгодити. До тогож, за деякі документи треба платити. Етап фінансування ми вже пройшли. Зараз справа практично в офіційному заповненні журналу виконаних робіт. Для цього необхідно знайти приватного підприємця, котрий виконав проект. А він живе десь у Херсоні. Я з ним зв'яжусь, спеціальна інспекція видасть акт прийому в експлуатацію. .. І все. У Брускинському буде вода. — А скільки на це необхідно часу? — запитую Віктора Дурбака. — Не більше двох тижнів, — відповів він. Сподіваємося, що цього разу слово не розійдеться з ділом, а паперова рутина (якщо справа лише в ній) вже незабаром скінчиться. «Новий день» обов'язково слідкуватиме за подальшим розвитком подій. Автор: Вадим ЛУБЧАК
|
Пошук:
Сергій Токарєв
Інвестиційний фонд Roosh Ventures нещодавно став одним з інвесторів американського стартапу Toothio, який допомагає приватним стоматологічним клінікам та організаціям знаходити кваліфікованих співробітників. Портал надає доступ до бази, в якій є понад 30 000 фахівців.
Український гурт «Давня Казка» презентує новий трек «Будьмо» та кліп до нього — історію, яка надихає на віру в краще навіть у найскладніші часи. Пісня стала музичним маніфестом незламності, гумору та оптимізму, який допомагає українцям триматися разом.
Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти
|
© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.025 |