ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Земельні питання і громадський правопорядок на контролі
06.03.2010 / Газета: Червоний промінь / № 10 / Тираж: 1300

На розширеному засіданні колегії райдержадміністрації було розглянуто питання «Про готовність агропромислового комплексу району до весняно-польових робіт та основні напрямки розвитку комплексу в 2010 році». Доповідав начальник виробничо-технічного відділу управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Юрій Дука. Так, для.виконання програмного завдання зернова група очікується в межах 44120 га (40,6 % до загальної площі ріллі), сівба технічних культур запланована на31858га(29,3 %), у тому числі під соняшник — 25820 га, сою — 1406 га, гірчицю — 1441 га, ріпак — 586 га, льон олійний — 2605 га, картоплю та овоче-баштанні культури-1 160 га, кормові — 3409 га. Під урожай 2010 року засипало 2986 тонн насіння ярих (132,6%); закуплено 31 тонну елітного насіння ярихішй зернових культур; придбано 1426 тонн азотних добрив, 288 — фосфорних, 32 — комплексних мінеральних добрив; 2,5 тонни протруйників (100 %), 16,0 тонн гербіцидів (86,3 %), 3,9 тонн інсектицидів (46,2 %), 1,0 тонна фунгіцидів (70,0 %); 1012 тонн дизпалива.

За станом на 16 лютого відремонтовано 538 (97 %) тракторів, 204 (100 %) культиваторів, 188 (100 %) зернових сівалок, 196 (100 %) плугів, 53 (100 %) дискових борін, 22 (100 %) протруювачі. Найкраще з цією роботою впорались у ТОВ «Відродження», «Анатолівське» та «Промінь-21».

Перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Толкачов звернув увагу присутніх на культуру землеробства, яка в деяких господарствах ще не на належному рівні, на розбіжності в урожайності сільськогосподарських культур, які вирощено за однакових умов, та на своєчасність розрахунків за оренду земельних паїв. Він зазначив, що розмір орендної плати має бути не менше 2%. Також Віктор Данилович висловив занепокоєння станом польових та міжрайонних доріг, які будуть активно експлуатуватися з початком весняно-польових і подальших сезонних польових робіт.

Голова районної ради Володимир Мельничук підтримав думку першого заступника і запропонував для приведення до ладу польових доріг і шляхів міжрайонного значення передбачити кошти в районному бюджеті.

Голова райдержадміністрації Павло Павлов зазначив, що слід не лише взяти під контроль хід підготовки до проведення весняно-польових робіт, а й надавати всебічну допомогу аграріям району в їх проведенні та оперативному розв'язанні проблем щодо забезпечення матеріально-технічними ресурсами, сприяти реконструкції й відновленню зрошувальної системи, площа якої становить 1800 га.

Щодо підтоплених посівів (1971 га) голова райдержадміністрації додав, що є наявний посівний матеріал, аби ці площі засіяти повторно, і техніка, щоб провести ці роботи вчасно. Головне ж, на чому акцентував увагу Павло Семенович, це те, що в районі є керівники сільгосппідприємств, досвід яких слід вивчати і впроваджувати. Василь Павліш, Петро Яворський, Олександр Дяченко, Анатолій та Микола Дудки навчилися отримувати гарні врожаї, незважаючи на примхи погоди, застосовуючи адаптовані агроприйоми, раціонально використовуючи хімічні засоби обробітку ґрунту та посівів. У тваринницькій галузі заслуговує на увагу досвід Володимира Нишпори. Тож аграріям нашого району є в кого вчитися і з кого брати приклад.

Про стан виконання комплексної програми профілактики злочинності в районі на 2006-2010 роки було заслухано головного спеціаліста відділу юридичного, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної і мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Сергія Пантелея. Він відзначив, що з метою реалізації заходів Комплексної програми профілактики злочинності в районі налагоджено механізм взаємодії місцевих органів виконавчої влади та правоохоронних органів.

Прокурором району в минулому році проведено перевірки органів місцевого самоврядування на предмет додержання вимог Законів України «Про боротьбу з корупцією», «Про державну службу», в ході яких стосовно посадових осіб Нижньоторгаївської та Степненської сільських рад складено 2 протоколи про адміністративне порушення, передбачене Законом України «Про боротьбу з корупцією». Проведено 20 перевірок щодо дотримання діючого законодавства України «Про оплату праці». За їх результатами порушено 4 кримінальні справи, внесено 18 документів прокурорського реагування, притягнуто до дисциплінарної відповідальності 13 посадових осіб.

Контрольно-ревізійним відділом з початку року обревізовано 11 установ і виявлено незаконних та нецільових витрат грошових коштів та матеріальних ресурсів на 287,4 тис. грн., недо-отримано фінансових ресурсів на 140,6 тис. грн. За результатами вжитих заходів відшкодовано незаконних витрат на 200,6 тис. грн. Надійшло 102,2 тис. грн. недоотриманих фінансових ресурсів. У перевірених установах встановлено нецільове використання бюджетних коштів на 637 тис. грн. За допущені порушення фінансової дисципліни на 20 посадових осіб складено адмінпротоколи.

Протягом року перевірено 11. установ, у яких встановлено незаконних видатків на оплату праці на 54,5 тис. грн. Вжитими заходами відшкодовано 49,2 тис. грн. незаконно виплачених сум заробітної плати.

Міжрайонною податковою інспекцією проведено 21 документальну перевірку з питань дотримання вимог податкового законодавства. Всього проведеними перевірками додатково донараховано до бюджету 405,7 тис. грн. За виявлені порушення на 56 відповідальних посадових осіб накладено адмінштрафи в сумі 5,3 тис. грн.

Співдоповідали з цього питання Роман Шевченко, заступник начальника районного відділу УМВС, Олена Ковтунюк, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації, Ольга С'єдіна, начальнику відділу освіти райдержадміністрації.

Роман Шевченко проінформував, що за звітний період районним відділом УМВС проведено 83 оперативно-профілактичних відпрацювання району. Вжитими заходами вдалося стабілізувати кількість злочинів, пов'язаних з незаконним обігом наркотиків, незаконним поводженням зі зброєю, на 50 % зменшилась кількість дорожньо-транспортних пригод, на рівні минулого року залишається кількість злочинів, пов'язаних з незаконним заволодінням транспортними засобами. Проте загальна кількість зареєстрованих злочинів зросла і становить 148 випадків.

Олена Ковтунюк розповіла що протягом року перевірялися умови проживання та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в сім'ях опікунів, піклувальників, прийомних сім'ях. Проводилися заходи щодо додержання вимог діючого законодавства, спрямовані на попередження злочинності, наркоманії та алкоголізму, зміцнення моральності та утвердження здорового способу життя серед неповнолітніх.

Ольга С'єдіна додала, що виховна робота в навчальних закладах району спрямована на формування в дітей мотивації до здорового способу життя, попередження шкідливих звичок. Питання попередження негативних явищ в учнівському середовищі перебуває на контролі відділу освіти та загальноосвітніх шкіл.

Заступник голови райдержадміністрації Людмила Гладун зазначила, що лише в разі взаємодії відповідних служб та відділів райдержадміністрації, органів виконавчої влади, правоохоронних органів і залучення громадськості буде отримано позитивний результат щодо додержання вимог діючого законодавства, спрямованого на попередження злочинності, наркоманії і алкоголізму, зміцнення моральності та утвердження здорового способу життя серед неповнолітніх. Питання попередження негативних явищ в учнівському середовищі перебуває на постійному контролі райдержадміністрації, а до профілактичної роботи залучаються лікарі, працівники служби у справах дітей, центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, кримінальної міліції у справах дітей та виконкомів селищної і сільських рад.

Завершуючи обговорення виконання комплексної програми профілактики злочинності в районі, голова райдержадміністрації Павло Павлов акцентував увагу на поліпшенні профілактичної роботи серед населення району щодо відповідальності за скоєнГ правопорушення і необхідності забезпечення дієвої профілактики правопорушень у молодіжному середовищі, особливо серед неповнолітніх. З цією метою, на думку Павла Семеновича, слід залучати якомога більше молоді до проведення культурно-освітніх акцій, фізкультурно-спрртивних заходів, тематичних дискотек, спрямованих на пропаганду здорового способу життя та протидію поширення наркоманії й пияцтва. Виконкомам селищної і сільських рад необхідно створити громадські формування з охорони правопорядку і залучити до їх роботи найбільш активну і свідому частину сільської та селищної громад.

За результатами розширеної колегії райдержадміністрації роботу щодо виконання завдань, передбачених комплексною програмою профілактики злочинності структурними підрозділами райдержадміністрації, було визнано задовільною, а роботу районного відділу УМВС — недостатньою.

Автор: Віта КОПЕНКО

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Американський стартап Toothio – новий напрям інвестицій Roosh Ventures
Інвестиційний фонд Roosh Ventures нещодавно став одним з інвесторів американського стартапу Toothio, який допомагає приватним стоматологічним клінікам та організаціям знаходити кваліфікованих співробітників. Портал надає доступ до бази, в якій є понад 30 000 фахівців.

Сила духу і оптимізм: «Давня Казка» презентує пісню та кліп «Будьмо» про єдність українців
Український гурт «Давня Казка» презентує новий трек «Будьмо» та кліп до нього — історію, яка надихає на віру в краще навіть у найскладніші часи. Пісня стала музичним маніфестом незламності, гумору та оптимізму, який допомагає українцям триматися разом.

Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.019