|
Торгівля людьми — справа ганебна
22.03.2010 / Газета: Голопристанський вісник / № 12 / Тираж: 2200
11 березня відбулася щомісячна науково-методична нарада День голови. Цього разу у ній взяли участь не тільки голови територіальних громад Голопристанщини, а й їх колеги з сусіднього Цюрупинського району. Приміщення для проведення заходу люб'язно надали працівники районного центру зайнятості. І перед початком засідання сільські голови мали можливість оглянути цю сучасну за архітектурою новобудову Голої Пристані, де шукачі роботи отримують кваліфіковану допомогу з працевлаштування. У ході березневого Дня голови було вирішено провести тренінг за участю громадської організації «Херсонський обласний центр «Успішна жінка», розглянути і глибше пізнати таку болючу для суспільства тему, як протидія торгівлі людьми. За те, аби відведений для цього час пройшов з користю, висловилися усі сільські голови, а також поважний гість — начальник Управління державної служби Головного управління державної служби у Херсонській області А.А. Яценко. Як повідомили представники «Успішної жінки» Інна Сергеева та Олена Микитась, це вже третій тренінг з окресленого питання, що проводиться з головами територіальних громад, адже вони ближче до людей на селі, знають їх біди і здатні допомогти землякам, потерпілим від такого ганебного явища, як торгівля людьми. Що ж змушує українців наражати себе на небезпеку потрапити у трудове чи сексуальне рабство? Причин існує багато, вони знайомі кожному. Потерпаючи від безробіття на рідній землі, доведені до відчаю чоловіки і жінки мусять шукати щастя у близьких і далеких закордонах. І цю драматичну ситуацію використовують спритні ділки. Тому і маємо прикрі факти, коли виснажені рабською працею на будівлях, фермах на території європейських країн учорашні представники інтелігенції, кваліфіковані робітники повертаються додому зневіреними, хворими фізично і морально, іноді без певного людського органу, вилученого у них для порятунку хворого товстосума. Потерпілі від трудового і сексуального рабства є майже у кожній громаді. І місцевій владі треба з розумінням підходити до потреб цих людей, по-можливості допомагати їм не загубитися у житті, не зневіритися. Тож сільські голови з Голопристанського і Цюрупинського районів у ході тренінгу, зокрема, вчилися визначати негативні наслідки для своїх громад, котрі можуть виникнути через перебування у рабстві певних їх представників: поява бездоглядних дітей, поширення венеричних хвороб, погіршення морального клімату і т. ін. Багато корисної інформації вони почерпнули для себе і з матеріалів, підготовлених «Успішною жінкою», зокрема — з брошури «Захист прав та підтримка постраждалих від торгівлі людьми». Автор: Олександр ГРИГОРКІН
|
Пошук:
Сергій Токарєв
Інвестиційний фонд Roosh Ventures нещодавно став одним з інвесторів американського стартапу Toothio, який допомагає приватним стоматологічним клінікам та організаціям знаходити кваліфікованих співробітників. Портал надає доступ до бази, в якій є понад 30 000 фахівців.
Український гурт «Давня Казка» презентує новий трек «Будьмо» та кліп до нього — історію, яка надихає на віру в краще навіть у найскладніші часи. Пісня стала музичним маніфестом незламності, гумору та оптимізму, який допомагає українцям триматися разом.
Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти
|
© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.222 |