|
«БРУДНІ» ГРОШІ НАШОЇ ОБЛАСТІ!
17.06.2010 / Газета: Акценти / № 24 / Тираж: 5000
Неодноразово у стінах Херсонської обласної податкової адміністрації говорилося про проблему відмивання «брудних» коштів. Але питання й проблема залишаються, податківці систематично звітують про викриття нових злочинів у цій сфері. Так, тільки з початку 2010 року, порушено 5 кримінальних справ за ознаками злочину: легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом на загальну суму понад 1,2 млн грн, 5 справ за статтею ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах, а також діяльність конвертаційного центру. - Відмивання «брудних» грошей — складне економіко-правове явище, що не має кордонів. Воно вийшло за межі злочину в традиційному розумінні. Приховування доходів — це лише зовнішній прояв більш глибоких криміногенних процесів перерозподілу національного доходу на користь тіньової економіки», — відзначив начальник відділу організації боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, УПМ ДПА у Херсонській області Олег Суршко. Як зауважив Олег Володимирович, відмивання доходів відбувається там, де можна без труднощів застосувати підроблені рахунки, накладні, іншу документацію. Найбільше у таких схемах задіяні банківські установи, що оформлюють кредити за цільовим призначенням. Так службові особи одного з банків підробили документи на кредит для купівлі сільгосппродукції, а у результаті обзавелися нерухомістю. На сьогоднішній день, за вищезазначеними справами накладено арешт на майно порушників на суму у 4 мільйони гривень. А викриття подібних злочинів, це звісно поповнення до бюджету країни, області та міста. От тільки тут постає інша проблема... рішення суду, може бути прийнятим і через рік, і через два... Стільки ж може тривати і досудове слідство... Податківці сподіваються на зміни у законодавстві, які б могли дати більше повноважень, що забезпечить більш оперативну роботу управління. Адже і отримання дозвільних документів інколи займає по декілька місяців. «Не можна сказати, що все ж поменшає бажаючих поживитися державними коштами. Однак співробітники податкової міліції докладатимуть максимум зусиль для викриття та припинення сумнівних фінансових операцій, а також сподіватимемось на сумління наших платників податків», — резюмував Олег Суршко. Автор: Людмила ЦАРЬОВА
|
Пошук:
Автор
Щодня українці стають жертвами шахраїв онлайн, втрачаючи особисті дані та кошти. Разом з Кіберполіцією ми пояснюємо, що таке скам, які схеми найпоширеніші та як захиститися від зловмисників в Інтернеті.
STEM is FEM запускає навчальну програму «Кібербезпека для дівчат: можливості й професія». Протягом грудня 2024 — березня 2025 року учениці старших класів та студентки дізнаються, як захистити себе в діджиталі та будувати кар’єру у сфері кібербезпеки.
Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти
|
© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.044 |