ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Республіка Корея: спільні проекти зближають
24.06.2010 / Газета: Херсон Маркет плюс / № 25 / Тираж: 20000

Херсонщина — один з регіонів України, де компактно проживають представники корейської національності (зокрема, на території Херсонської міської ради, Голопристанського, Скадовського та Білозерського районів). Тому не дивний інтерес, який проявляє Посольством Республіки Корея в Україні до нашої області. Під час зустрічі у мерії Херсона з консулом, радником Посольства Республіки Корея в Україні Кім Дохьойном обговорювали економічні, демографічні, тенденції. Йшлося про необхідність культурного взаємообміну.

Насамперед, про плани, які вже реалізовуються. В області найближчим часом почне працювати аграрний навчальний центр, будівництво якого профінансовано Посольством Республіки Корея в Україні. Як заявив у розмові з кореспондентом «М+» співробітник Посольства Віктор Цой, будівництво корейського навчального центру було розпочато у поточному році поблизу села Малоолександрівка Скадовського району і приблизно через місяць буде завершено. Центр включає в себе опалювані теплиці, а також навчальні та побутові приміщення, де вчитимуться, працюватимуть і проживатимуть під час навчання слухачі , які опановуватимуть тут теорію і практику сучасних аграрних технологій.

Навчальний процес вестимуть у центрі викладачі-спеціалісти з України та Республіки Корея. Що ж до його слухачів, то тут вчитимуться як етнічні корейці, які мешкають в Україні, так і громадяни України інших національностей. У навчальному центрі можуть одночасно отримувати знання і навички роботи близько 20 чоловік, і за умови достатньої кількості слухачів він може працювати практично протягом цілого року, зазначив у розмові з кореспондентом «М+» Віктор Цой. За його словами, вартість будівництва цього навчального центру становить близько 200 тис. американських доларів.

Обговорили й питання можливих інвестицій в економіку регіону. У Республіці Корея ще не визначилися щодо можливого інвестування в сільське господарство України, а також в інфраструктуру зберігання сільгосппродукції та її транспортування. Про це заявив консул, радник Посольства Республіки Корея в Україні Кім Дохьойн. За його словами, зараз підбиваються підсумки візитів корейських делегацій, які були направлені до Росії, України та інших країн з метою вивчення можливості інвестування у виробництво на території цих країнах сільгосппродукції для потреб Республіки Корея. Там, де умови для цього будуть визнані кращими, туди і будуть скеровані корейські інвестиції.

Як заявив Кім Дохьойн, на даний час від України «треба хороші пропозиції» для інвестування. Це можуть бути, зокрема, пропозиції інвестицій у зрошення (з подальшою його орендою), інвестицій у зернові елеватори та морський порт, звідки з України до Кореї вивозитимуть зерно та іншу сільгосппродукцію.

У посольстві не вважають Одеський та Миколаївський морські торговельні порти такими, через які до Республіки Корея можна вивозити вирощену в Україні сільгосппродукцію.

Зараз розглядається питання вкладення корейських інвестицій у розвиток одного з морських портів України, який би став базовим для транспортування в Корею з України зерна та іншої сільськогосподарської продукції. «Корейський дипломат виявив неабияку зацікавленість інвестиційними проектами нашого підприємства, що передбачені в генеральній схемі розвитку порту до 2015 року», — прокоментував підсумки цієї зустрічі заступник начальника Херсонського морського торговельного порту Валерій Журов.

У своєму виступі консул підкреслив, що Корея має обмаль родючих земель, проте населення постійно збільшується. І саме тому вони дуже зацікавлені у розвитку аграрного сектору, будівництві зернових терміналів, транспортуванні аграрної продукції морем. Тому корейська делегація покладає великі надії на територію ХМТП, особливо на лівому березі Дніпра. Кім Дохьойн сказав, що посольство його країни звернеться до Мінтрансзв’язку з проханням відвідати ХМТП для детального обговорення майбутньої співпраці, зокрема будівництва терміналів для сільгосппродукції, вирощеної на ланах Херсонщини, повідомив помічник начальника порту Мирон Буба.

Автор: Валерій Іваненко

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Американський стартап Toothio – новий напрям інвестицій Roosh Ventures
Інвестиційний фонд Roosh Ventures нещодавно став одним з інвесторів американського стартапу Toothio, який допомагає приватним стоматологічним клінікам та організаціям знаходити кваліфікованих співробітників. Портал надає доступ до бази, в якій є понад 30 000 фахівців.

Сила духу і оптимізм: «Давня Казка» презентує пісню та кліп «Будьмо» про єдність українців
Український гурт «Давня Казка» презентує новий трек «Будьмо» та кліп до нього — історію, яка надихає на віру в краще навіть у найскладніші часи. Пісня стала музичним маніфестом незламності, гумору та оптимізму, який допомагає українцям триматися разом.

Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.014