|
Зростає ціна – зросте й взаємна довіра?
30.06.2010 / Газета: Каховська зоря / № 51-52 / Тираж: 8000
Як ми вже повідомляли, голова райдержадміністрації Володимир Сторчак нещодавно провів нараду з представниками Новокаховського заводу плавлених сирів, Чаплинського молокозаводу та Любимівського сирзаводу з питання низького ціноутворення при закупівлі молока від населення. В ході відвертого обміну думками обидві сторони погодились, що в організації приймання молока від селян ще чимало недоробок, заслуговує на вдумливий перегляд у бік зростання й закупівельна ціна. В.Сторчак, оптимально врахувавши всі «за» і «проти», запропонував закуповувати на території Каховщини молоко від населення по 2,20 грн. за літр базисних кондицій, тобто жирність молока має складати 3,4%, а білок — 3%. Від представників молокопереробних підприємств заперечень не було. У наступні після наради декілька днів головний зоотехнік управління агропромислового розвитку Л.Бруцька та головний державний інспектор ветеринарної медицини Каховського району В.Іскова побували в ряді населених пунктів району під час приймання молока від населення заготовлювачами Чаплинського молокозаводу. Загальний їх висновок: ціна на молоко потихеньку почала зростати і протягом трьох-п'яти днів підвищилася в середньому на 20 копійок — з 1,70 грн. до 1,90 грн. Але йдеться про молоко небазисних кондицій. Втім, за наявних умов прийому молока (мовиться .про примітивні приймальні «точки») в селах Роздольне, Червоне Поділля, Коробки та інших, де побували згадані головні спеціалісти району, визначити базисність молока в того чи іншого його здавача досить проблематично. Це можна зробити хіба що у двох в районі більш-менш обладнаних пунктах прийому молока Чаплинського молокозаводу — в селах Червоний Перекоп та Вільна Україна. В усіх інших населених пунктах Каховщини якість молока заготовлювачі оцінюють «на око». Звичайно, це аж ніяк не відповідає суворим санітарно-ветеринарним вимогам, і поліпшити в цій справі реальний стан речей мусять передовсім (бо кровно в цьому зацікавлені) молокопереробні підприємства. — Поки що після згаданої наради відповідних рухів та дій з їх боку не помічено. Закупівельна ж ціна на базисне молоко від населення нині теж зросла і зафіксувалася на рівні 2-2,10 грн. за літр. Про це редакції повідомила Л.Бруцька, яка тримає оперативний зв'язок як із представниками здавачів молока в сільських радах, так і з молокопереробниками. Так, відрадно, що намітилися позитивні зрушення у партнерських взаємостосунках між селянами та виробниками молокопродуктів. Але конче необхідно йти далі і робити нові конструктивні кроки на цьому шляху, який базується неодмінно на принципах взаємної вигоди, взаємної довіри, а значить й взаємної відповідальності за стабільність на вітчизняному споживчому ринку сирів, йогуртів, вершкового масла... Автор: Володимир ЛУГАНСЬКИЙ
|
Пошук:
Автор
Щодня українці стають жертвами шахраїв онлайн, втрачаючи особисті дані та кошти. Разом з Кіберполіцією ми пояснюємо, що таке скам, які схеми найпоширеніші та як захиститися від зловмисників в Інтернеті.
STEM is FEM запускає навчальну програму «Кібербезпека для дівчат: можливості й професія». Протягом грудня 2024 — березня 2025 року учениці старших класів та студентки дізнаються, як захистити себе в діджиталі та будувати кар’єру у сфері кібербезпеки.
Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти
|
© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.030 |