ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
 
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




«ІНТЕРШКОЛА» — КРОК ДО РОЗВИТКУ ОСОБИСТОСТІ
15.07.2010 / Газета: Акценти / № 27 / Тираж: 5000

Сьогодні українська освіта робить системні кроки щодо входження до загальносвітового освітнього інформаційного простору. Основним завданням на даному етапі є широке впровадження інформаційних технологій, виховання інформаційної культури учнів та вчителів загальноосвітніх навчальних закладів.

Зараз у інформаційному просторі, що швидко змінюється, здатність до самостійного прийняття і реалізації рішень, уміння користуватися засобами нових інформаційних технологій для вирішення конкретних завдань, взаємодії з інформаційними потоками грають чи не вирішальну роль, На сьогоднішній день в українській освіті є проекти, що навчають підростаюче покоління самостійно проявляти творчу ініціативу та швидко засвоювати нові знання.

Організація «Інвестиційний фонд «Інтершкола», що співпрацює з Міністерством освіти і науки України заснована у березні 2006 року. Основною метою проекту «Інтершкола» є впровадження інноваційного механізму навчання сучасним інформаційно-комунікаційним технологіям на основі партнерства між освітніми закладами, недержавними установами і громадянським суспільством. Шляхом реалізації цієї мети є створення на базі загальноосвітніх навчальних закладів області сервісно-освітніх центрів «Інтершкола».

- Ні для кого не є новиною, що впродовж навчання для отри-мання тієї чи іншої спеціальності учень використовує комп 'ютер, бо саме знання комп'ютера — запорука успіху у вивченні будь-яких предметів. Професійно підготувати дитину зі шкільних років у сфері комп'ютерних технологій для подальшого навчання нам допомагає «Інтершкола» -найбільша школа інформаційних технологій в Україні, — говорить проректор з питань ЗНО та моніторингу якості освіти у Південноукраїнському регіональному інституті післядипломної освіти педагогічних .'кадрів, кандидат педагогічних наук, Світлана Одайник — У Херсонській області у 2010 році на.базі 72 шкіл працюють хервісно-освітні центри «інтершкола», в яких навчаються 643 учня. ВНЗ-партнерами «Інтершколи» є Херсонський державний аграрний університет та Херсонський національний шхнічний університет.

І «Інтершкола» є ініціатором проведення різноманітних творячих конкурсів для учнів — так, уже третій рік поспіль учні нашої області беруть участь у Всеукраїнському конкурсі-захисті робіт». У цьому навчальному році конкурс тривав три місяці, у ньому взяли участь близько 100 школярів з усіх куточків нашої області. III етап конкурсу-захисту проводився за двома категоріями іроектів: «Моя перша книга» та. «Моя перша електронна ірезентація». Усього було подано 47 заявок, а до фіналу потрапили 16 учнів. Теми, які піднімали учні у своїх творчих проектах найрізноманітніші — і вірші, і звичаї України, і поди Великої Вітчизняної війни, і досягнення світової архітектури, і розповіді про друзів та тварин, і екологія, і багато іншого. Абсолютно всі фіналісти освоїли основні навички роботи з комп'ютером, він став для них не просто ігровим додатком, а справжнісіньким помічником у роботі.

У номінації «Моя перша книга», на рівні Херсонщини, перше місце здобула Тетяна Гусарєва, учениця 10 класу Токарівської-ЗОШ Білозерського району. У номінації «Моя перша електронна презентація», перемогла Аліна Какапич, учениця 7 класу Балтазарівської ЗОШ Чаплинського району.

Що ж до IV етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту творчих робіт, що відбувся з 25 по 27 червня, то і тут Херсонська область мала призові місця: Тетяна Гусарєва посіла III місце у номінації «Моя перша книга», Валентина Степанець, учениця 7 класу Горностаївської ЗОШ, Новотроїцького району, здобула III місце у номінації «Моя перша електронна презентація».

Автор: Олена КУЧЕРЯВА

Пошук:
розширений

Автор
Кіберполіціїя: що таке скам, як його розпізнати та захиститись
Щодня українці стають жертвами шахраїв онлайн, втрачаючи особисті дані та кошти. Разом з Кіберполіцією ми пояснюємо, що таке скам, які схеми найпоширеніші та як захиститися від зловмисників в Інтернеті.

Як дівчатам захистити себе онлайн: стартує освітня програма з кібербезпеки
STEM is FEM запускає навчальну програму «Кібербезпека для дівчат: можливості й професія». Протягом грудня 2024 — березня 2025 року учениці старших класів та студентки дізнаються, як захистити себе в діджиталі та будувати кар’єру у сфері кібербезпеки.

Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.091