ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
 
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Нарешті почали ловитися і... рибінспектори
15.07.2010 / Газета: Вгору / № 28 / Тираж: 10000

У царстві Нептуна — празник! Нарешті за багато років у сіті ловців (співробітників міліції) потрапила крупна «риба». Яка б ви думали? Сам інспектор державної рибоохорони! Про цей винятковий факт повідали журналістам місцевих і центральних ЗМІ у прес-службі УМВС України у Херсонській області.

Рибіяспектор, як з'ясувалося, в одиночку добуванням «живого срібла» не займався — не царське це діло! Під орудою державного хранителя блакитних нив діяли браконьєрські групи, число яких (з огляду на масштаби промислу) зросло до чотирьох. Нищителі фауни шерстили все підряд — до нерестилищ на території рибоохоронної ділянки включно. Не припинявся доходний промисел і в дні заборони будь-якого лову. Роба ловилася, а її душогуби — ні: «шеф» своєчасно зливав підлеглим інформацію про рейди і перевірки.

Товар, яким торгували відкрито (!) скрізь, де тільки можна, довго не залежувався не тільки на ринках Херсонської, а й менш рибних Донецької і Запорізької областей. Від реалізації риби підприємливий інспектор мав близько ЗО відсотків прибутку. Яким же був? Мабуть непоганим. За словами в.о. начальника УМВС у Херсонській області полковника Юрія Прокопенка, везучі браконьєри лише за період із березня по червень 2010 року виловили понад 7 тонн риби різних порід. Про обсяги збуту рибінспекторові справно доповідали оптовики і реалізатори.

Та недовго у рибних «генералах» ходив невловимий рибінспектор, а його підневільні — у промисловиках. І на них, виявляється, знайшлася управа. Зараз шестеро вкупі з інспектором тріпочуть у міліцейському са-петі. Арештована матчастина «виробничників» — понад 100 видів усіляких сіток, чотири неводи, електровудка, три човни, п'ять двигунів, три незареєстро-вані рушниці, малокаліберна гвинтівка з оптичним прицілом.

ато Василя Кузьмука На ринку в Шуменському відкрито торгують браконьєрськими уловами — раками, креветками, рибою

Крім того, в одного з рибних «бригадирів» на присадибній ділянці було виявлено понад два десятки кущів конопель...

Фінал «рибалки» закономірний: прокуратура Херсонської області порушила кримінальну справу за статтями 364' ю («Зловживання владою» і 249-ю («Незаконне заняття рибним промислом») Кримінального кодексу України. І за коноплі відповідати доведеться.

Чи можна на цьому ставити крапку?

Мабуть — ні. «Ліва» риба широкими косяками пливе на ринки Голої Пристані, Херсона, Козацького... Пахнуть підпільною рибою поли торгашів у Шуменському і Таврійському мікрорайонах обласного центру. Невже не всі рибінспектори послизнулися на дармовій лусці?

Автор: Клим Синиця

Пошук:
розширений

Автор
Кіберполіціїя: що таке скам, як його розпізнати та захиститись
Щодня українці стають жертвами шахраїв онлайн, втрачаючи особисті дані та кошти. Разом з Кіберполіцією ми пояснюємо, що таке скам, які схеми найпоширеніші та як захиститися від зловмисників в Інтернеті.

Як дівчатам захистити себе онлайн: стартує освітня програма з кібербезпеки
STEM is FEM запускає навчальну програму «Кібербезпека для дівчат: можливості й професія». Протягом грудня 2024 — березня 2025 року учениці старших класів та студентки дізнаються, як захистити себе в діджиталі та будувати кар’єру у сфері кібербезпеки.

Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.041