ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
 
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Зв'язок без шкоди для здоров'я
09.08.2010 / Газета: Вісник Олешшя / № 63-64 / Тираж: 3416

Для покриття території міста і району надійним мобільним стільниковим зв'язком то тут, то там виросли вежі базових станцій з передавально-приймальними антенами. Розташовані вони як на окремих металевих вежах, так і на наявних спорудах: трубах котелень, висотних будівлях тощо. Наші читачі цікавляться, чи не впливає електромагнітна енергія таких станцій, розташованих у безпосередній відстані від нас, на здоров'я, і хто контролює це?

Підстав для занепокоєння нібито шкідливим впливом базових станцій на здоров'я людей немає, — запевнили нас у Цюрупинській санітарно-епідеміологічній станції. Місце розташування кожної з більш як двадцяти таких станцій у районі погоджено з держсанепідслужбою. Кожна з базових станцій, згідно з вимогами «Державних санітарних норм і правил захисту населення від впливу електромагнітних випромінювань», має санітарний паспорт і перебуває на оперативному контролі. Антени завжди направлені таким чином, що основна енергія зосереджена в доволі вузькому «промені» (подібно світлу від ліхтарика),

завжди спрямована у бік від споруди, на якій встановлено базову станцію.

Встановлені в Україні гранично допустимі рівні електромагнітного випромінювання набагато жорсткіші, ніж рекомендовані Міжнародною комісією із захисту населення від неіонізуючого випромінювання. Для порівняння: в Україні — 2,5 мкВт/см2, в Росії, Білорусі -10 мкВт., в окремих країнах Скандинавії -100 мкВт.

Незважаючи на значну кількість проведених досліджень, повідомили у санітарко епідеміологічній службі, відсутні достовірні дані, які б підтверджували шкоду для здоров'я від малоінтенсивного електромагнітного випромінювання базових станцій. Між тим, Міжнародна агенція з вивчення раку до основних факторів ризику розвитку злоякісних пухлин на сьогодні відносить надлишкову вагу, зловживання алкоголем, інфекції, викликані папіловірусом (передається статевим шляхом), і особливо рекордне тютюнопаління.

Отож, вважають у районній санепідеміологічній службі, користуючись найоперативнішими засобами зв'язку, зважайте лише на достовірну інформацію приймайте та передавайте лиш таку, що на користь здоров'ю.

Автор: -

Пошук:
розширений

Автор
Кіберполіціїя: що таке скам, як його розпізнати та захиститись
Щодня українці стають жертвами шахраїв онлайн, втрачаючи особисті дані та кошти. Разом з Кіберполіцією ми пояснюємо, що таке скам, які схеми найпоширеніші та як захиститися від зловмисників в Інтернеті.

Як дівчатам захистити себе онлайн: стартує освітня програма з кібербезпеки
STEM is FEM запускає навчальну програму «Кібербезпека для дівчат: можливості й професія». Протягом грудня 2024 — березня 2025 року учениці старших класів та студентки дізнаються, як захистити себе в діджиталі та будувати кар’єру у сфері кібербезпеки.

Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.030