ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
 
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Буденність і сенсації у короткій інформації
24.08.2010 / Газета: Чорноморець / № 65 / Тираж: 2265

• Підраховано, що за два фінальних дні «Чорноморські Ігри» відвідали більш як 70 тисяч глядачів. У конкурсних програмах взяли участь близько 1 200 дітей, які продемонстрували свої різнобічні таланти. Ще близько тисячі дітей, які відпочивають у Скадовську, Лазурному та Красному, були задіяні у карнавалі та супутніх заходах фестивалю.

• Дуже високу оцінку дав фестивалю на селекторній загальнообласній нараді у понеділок, 16 серпня, голова обласної державної адміністрації Микола Костяк. Його вразив рівень і масштабність «Чорноморських Ігор». Він сказав про те, що подібні заходи слід проводити у кожному районі області, і що «кошти на це в обласному бюджеті знайдуться». У свою чергу, голова Скадовської адміністрації Анатолій Власенко на апаратній нараді подякував усім службам, які попрацювали на совість у фестивальні дні. Подяку за своєчасне надання медичної допомоги отримав головний лікар центральної районної лікарні Віктор Турик. За словами ж головлікаря, крім короткочасних втрат свідомості від спеки, більш серйозних випадків порушення стану здоров'я на «Іграх» зафіксовано не було.

• Центр соціальної реабілітації планує відкрити у Радгоспному сільський голова Наталія Драб. І протягом останніх трьох років вже працює у цьому напрямку спільно із головою районної ради Олегом Стареньким, головним лікарем центральної районної лікарні Віктором Туриком. Сільський голова вважає, що на базі Радгоспненської дільничної лікарні варто відкрити і відділення швидкої допомоги. Наступного року до села приїде випускник медичного вузу, лікар-реабілітолог. Роботи йому вистачить, адже лікарня обслуговує не тільки «рідну» селищну раду, а й сусідні.

- Не боїтесь, що з відкриттям соціальної лікарні у вас зросте криміногенна ситуація у селі? — запитав «Ч» Наталію Вікторівну.

- Люди без постійного місця проживання — теж люди. І якщо у них буде дах над головою і шматок хліба, заради їжі вони красти не підуть. Ми вже й зараз лікуємо цей контингент. Так що знаємо, з ким маємо справу, — відповіла сільський голова. — До того ж я зацікавлена у тому, щоб зберегти лікарню в селі. Це ще досить міцна будівля. Ось тільки чотири роки без видимого результату пишу звернення до обласної ради, щоб зробили у лікарні дах, бо скоро впаде.

• До редакції звернувся приватний підприємець Василь Гаврилович Знахаренко. Після того, як українські засоби масової інформації передали повідомлення про затримання на хабарі начальника Скадовськрго порту, знайомі «губернатора острова» почали цікавитись, чи, бува, не Василь Гаврилович — той місцевий підприємець, у якого вимагали мільйон? Знахаренко повідомив «Ч», що він займається цього року тільки підприємницькою діяльністю на Джарилгачі, а до перевезень не має жодного відношення. «ЗМІ помилились, — сказав він кореспонденту «Ч». — Перевезеннями відпочивальників на острів займається не місцевий підприємець. Можливо, це у нього виникли непорозуміння із начальником порту?» Редакція зверталась до місцевого СБУ з проханням надати більше інформації про цей випадок. Однак нам пояснили, що затримання проводило Херсонське СБУ.

• Відключення «сірих» (нелегально ввезених) мобілок обіцяють розпочати вже цієї осені: нібито майже всі оператори технічно вже готові до відключення, і воно ось-ось стартує. Директор Українського центру радіочастот Павло Слободянки* уточнив, що мобілки будуть відключені через 90 днів після отримання абонентом SMS-попередження (цей час дається власникові телефону на те, аби він довів його легальність). Неофіційно представники операторів говорять, що епопея з відключенням — лише бажання чиновників зімітувати бурхливу діяльність. «Неврегульовані багато юридичних питань. Наприклад, якщо хтось із відключених абонентів захоче судитися, то з легкістю виграє справу», — розповіли вони. (За матеріалами ТСН.)

Автор: -

Пошук:
розширений

Автор
Кіберполіціїя: що таке скам, як його розпізнати та захиститись
Щодня українці стають жертвами шахраїв онлайн, втрачаючи особисті дані та кошти. Разом з Кіберполіцією ми пояснюємо, що таке скам, які схеми найпоширеніші та як захиститися від зловмисників в Інтернеті.

Як дівчатам захистити себе онлайн: стартує освітня програма з кібербезпеки
STEM is FEM запускає навчальну програму «Кібербезпека для дівчат: можливості й професія». Протягом грудня 2024 — березня 2025 року учениці старших класів та студентки дізнаються, як захистити себе в діджиталі та будувати кар’єру у сфері кібербезпеки.

Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.036