ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
 
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Херсонські «регіонали» — проти бруду під час виборів
10.09.2010 / Газета: Гривна / № 37 / Тираж: 60000

Ні для кого не є секретом, що міська організація Партії регіонів та її актив -депутати фракції Партії регіонів у Херсонській міській раді, як і інші, ведуть активну роботу з підготовки до участі у призначених на 31 жовтня виборах депутатів місцевих рад та міських голів. Але є те, що відрізняє херсонських «регіоналів» від більшості місцевих політиків. Це виваженість кожного кроку, послідовність, наявність партійної дисципліни та порядність у політичній боротьбі

Офіційно передвиборча кампанія стартує 11 вересня, кандидатів на посади міських голів та депутатів конференції осередків політичних партій почнуть висувати після 27 вересня. Але не чекаючи цих дат, багато херсонських політиків вже стільки дров наламали, стільки заяв проголосили, що можна зробити висновок: виборчі перегони будуть складними та... «брудними». Хоча чому «будуть»? Уже зараз з екранів, білбордів та зі сторінок деяких газет потенційні кандидати в мери та депутати виплескують на херсонців море негативу, який нібито має зіпсувати ставлення городян до міського голови Володимира Сальдо. Дістається і його команді, депутатам міської ради від Партії регіонів та навіть самій партії, міську організацію якої очолює мер.

- Люди так втомилися від негативу, так хочеться чути про конкретні справи та проекти, а нас «годують» лише критикою. Невже такими діями, брудом можна заслужити довіру виборців?! -розмірковує голова фракції Партії регіонів у міській раді Світлана Корнілова. — Саме тому ми з колегами дійшли згоди: з нашого боку не буде порожніх обіцянок, нікому не потрібного популізму і бруду на адресу інших кандидатів чи політиків. Ми вважаємо, що треба казати про конкретні справи, які робить влада, про те, що зробили депутати-«регіонали» та міський голова за минулі 4 роки. З цією інформацією ми протягом багатьох років йшли до наших виборців, так само будемо робити і під час виборчої кампанії. Мені є що сказати людям і не соромно дивитися їм в очі, бо кожен день я працювала над бюджетом як член бюджетної комісії, контролювала його виконання, вела прийом городян, допомагала кожному, якщо це було в моїх силах. Такого ж ставлення до власних депутатських обов'язків я вимагала й від членів нашої фракції. І зараз можу з гордістю сказати: члени фракції не перебігали з однієї партії в іншу, ми зажди були командою, хоча ніколи не мали більшості у міській раді. Тим не менш всі конструктивні депутати інших фракцій так чи інакше починали підтримувати нас під час прийняття важливих для громади рішень. Так було навіть у складні часи, коли при владі на державному рівні були «помаранчеві» та «рожеві», які перетворювали сесії Верховної Ради на цирк з блокуванням трибун. Такої ж поведінки вони вимагали й від своїх однопартійців у міській раді. Ці часи минули, зараз міськрада працює набагато конструктивніше, приймає рішення про підтримку міськводоканалу, знаходить додаткове фінансування для шкіл, лікарень, дбає про фінансування ремонту доріг, відновлення освітлення...

Тож дійсно: може, треба навчитися відрізняти критику від критиканства? Прислухатись не до того, що обіцяє кандидат, а поцікавитися: що він уже зробив для громади? Якщо це депутат, то варто знати, як він працював у міській раді: чи був він тільки галасливим на сесіях, домагаючись того, щоб на нього звернули увагу журналісти, чи наполегливо відстоював свою точку зору, цікавився проблемами під час засідань профільних комісій, зустрічався з виборцями? Це дуже важливі критерії, які дають змогу зрозуміти, яких депутатів треба обирати у майбутню міську раду. До речі, такий аналіз зараз проводить й міська організація Партії регіонів. Як каже Світлана Корнілова, мета -сформувати партійні списки так, щоб в них не було зайвих людей, -тільки фахівці, що бажають працювати консолідовано. Те ж саме стосується й висування кандидатів у депутати по мажоритарних округах. Це будуть лише знакові, відомі особистості, яким зможуть повірити люди і які будуть працювати у міській раді над виконанням програми Партії регіонів та завдань, що ставить перед всіма плакати влади Президент Віктор Янукович.

Автор: Надія КУСТОВА

Пошук:
розширений

Автор
Кіберполіціїя: що таке скам, як його розпізнати та захиститись
Щодня українці стають жертвами шахраїв онлайн, втрачаючи особисті дані та кошти. Разом з Кіберполіцією ми пояснюємо, що таке скам, які схеми найпоширеніші та як захиститися від зловмисників в Інтернеті.

Як дівчатам захистити себе онлайн: стартує освітня програма з кібербезпеки
STEM is FEM запускає навчальну програму «Кібербезпека для дівчат: можливості й професія». Протягом грудня 2024 — березня 2025 року учениці старших класів та студентки дізнаються, як захистити себе в діджиталі та будувати кар’єру у сфері кібербезпеки.

Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.025