ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
 
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




ПЕДАГОГІЧНИМ ПРАЦІВНИКАМ ВРУЧЕНО ПРЕМІЇ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
07.10.2010 / Газета: Акценти / № 40 / Тираж: 5000

Напередодні професійного свята — Дня працівника освіти України 29 вересня 2010 року Голова Верховної Ради України Литвин В. М. вручив Премії.Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів.

Щорічна Премія Верховної Ради України присуджується педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів за вагомий внесок у здійсненні на­вчання і виховання дітей та учнівської молоді.

Вітаючи лауреатів .Премії Верховної Ради України В.М. Литвин відзначив суспільну місію педагога, що саме педагоги є сподвижниками, які, «затиснув­ши власні емоції», «вирощують і виховують молодих людей, які при­йдуть будувати Україну», а відтак — «усі реформи треба починати з того, аби вчитель був Учителем».

Цього ж дня відбулася зустріч лауреатів щорічної Премії у Комітеті Верховної Ради України з питань науки і освіти. Вітаючи і нагороджених народний депутат України, секретар Комітету ВРУ, Голова комітету з питань науки та освіти Міжпарламентської Асамблеї країн СНД, заслужений вчитель України Катерина Самойлик відзначила, що щорічну Премію запроваджено з ініціативи Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти.

Ця зустріч була не випадковою, адже Катерина Семенівна є авто­ром законопроекту щодо запро­вадження Премії. Працюючи над цією законотворчою ініціативою народний депутат ставила за мету піднести роль та авторитет пе­дагога в суспільстві, підвищити престижність праці вчителя, ви­хователя, майстра виробничого навчання, керівника гуртка тощо. Тоді у 2007 році, коли законо­проект був винесений на сесію Верховної Ради України, не всі обранці були переконані, що такі форми заохочення працівників освіти взагалі потрібні. Проте саме Катерина Самойлик роз'яснила тим, хто вагався: го­лосувати чи ні, всю необхідність таких відзнак для вчителів, педагогічних працівників. Адже з більш, ніж скромними, зарпла­тами в освітянській галузі Премії дуже надихають і стають ваго­мим мотивом задля досягнень на педагогічній ниві.

«Серед більш ніж 700 тисяч педагогічних працівників загальної середньої, професійно-технічної, дошкільної та позашкільної освіти України Вам випала честь стати лауреатами Премії Верховної Ради України. Нагадаю, що першу Премію Верховної Ради України було вручено 11 червня 2008 року. Її отримали ЗО найкращих педагогів з усіх областей України.

Серед Вас, лауреатів другої Премії Верховної Ради України — 18 представників системи загальної середньої освіти, 5 дошкільної, 4 професійно-технічної і 3 позашкільної системи освіти України. Ви представляєте всі регіони нашої дер­жави», — наголосила К. С. Самойлик.

Самойлик К.С. ознайомила педагогів з планами Комітету щодо законодавчих Ініціатив, зо­крема внесення змін до чинного освітянського законодавства в частині врегулювання питань щодо наповнюваності класів малоком- плектних шкіл, пенсійного забез­печення педагогічних працівників, фінансування системи освіти тощо.

На закінчення К.С. Самойлик теп­ло і сердечно поздоровила лауреатів щорічної Премії відзначивши, що «діти — майбутнє держави. І саме Ви невтомно і наполегливо плекаєте свідомих, талановитих громадян нашої держави. Ви працюєте чесно і натхненно, віддаючи вихованцям теп­ло своїх сердець і частку своєї душі. Ви несете людям добро, Вам вірять, до Вашої думки прислухаються, у Вас вчаться. Завдяки Вашій повсякденній праці діти прилучаються до тих невичерпних родовищ знань, що допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи».

Серед тих тридця­ти педагогічних працівників, з усієї України, які отрима­ли цьогорічну премію, є й хер­сонка — Валентина Кокуль — завідувачка яслами-садком № 7 з міста Генічеська, Щиро вітаємо!

Автор: Марина ШАЛАМАЙ

Пошук:
розширений

Автор
Кіберполіціїя: що таке скам, як його розпізнати та захиститись
Щодня українці стають жертвами шахраїв онлайн, втрачаючи особисті дані та кошти. Разом з Кіберполіцією ми пояснюємо, що таке скам, які схеми найпоширеніші та як захиститися від зловмисників в Інтернеті.

Як дівчатам захистити себе онлайн: стартує освітня програма з кібербезпеки
STEM is FEM запускає навчальну програму «Кібербезпека для дівчат: можливості й професія». Протягом грудня 2024 — березня 2025 року учениці старших класів та студентки дізнаються, як захистити себе в діджиталі та будувати кар’єру у сфері кібербезпеки.

Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.016