|
Вода цілодобово? Влада не обіцяє, а робить
11.11.2010 / Газета: Гривна / № 44 / Тираж: 60000
Тема цілодобової подачі води дуже актуальна для Херсона. На сьогодні 160 тисяч споживачів води з 240 тисяч отримують її за графіком. Обмеження з'явилися не вчора. Мало хто пам'ятає, що вперше графік подачі води був введений у 1986 році, коли почав забудовуватися Таврійський мікрорайон. У радянські часи інколи будівництво житла велося швидше, ніж розвивалася потрібна інфраструктура. Зазвичай згодом проблеми вирішувалися, але розбудова Таврійського припала на розвал СРСР, тому водозабори так і не побудували. Звідти й дефіцит води. Напередодні виборів забезпечити цілодобову подачу води херсонцям обіцяють усі без виключення кандидати. В кожного з них свій «рецепт» вирішення цього питання, часто вельми фантастичний. Тим часом, поки політики обіцяють, влада веде роботу в цьому напрямку. Не божевільними темпами, як нам хотілося б, але з реальними результатами. Про те, яким чином вдається зрушити з місця цю проблему, говорили 26 жовтня під час зустрічі з колективом міськводоканалу губернатор Микола Костяк і мер Херсона Володимир Сальдо. Як пояснює Володимир Васильович, до вирішення питання впритул підійшли ще наприкінці 2004 року, коли були прийняті рішення про виділення Херсону кредиту через ЄБРР на реконструкцію водопровідно-каналізаційної системи. Проте грянула так звана «помаранчева» революція, і всі роботи в цьому напрямі припинили. Повернулися лише цього року, коли після президентських виборів в країні почала відновлюватися вертикаль влади. Зараз отримувати воду цілодобово – це вже реальність не лише для мешканців приватного сектора і мікрорайону «Корабел», але й для Шуменського. — 1,5 мільйона гривень ми виділили з міського бюджету для реконструкції насосної станції № 3 у мікрорайоні Шуменський, – каже Володимир Сальдо. – Зараз там уже закінчують роботи по переведенню насосів підкачки на цілодобову роботу. Окрім цього з фонду екології міського бюджету було виділено 237 тисяч гривень на поліпшення якості води. Зроблені тампонаж 5 свердловин і декальмотація – очищення їх від солі та інших забруднень. В цілому ж для цілодобового забезпечення водою Таврійського, Північного, ХБК і центру потрібне 120 мільйонів гривень. Віднайти цю суму з міського бюджету неможливо. Необхідне співфінансування з державного, обласного і міського бюджетів. Допомогти місту обіцяє губернатор. - Залучити ці кошти не так уже складно, – впевнений Микола Костяк. – Треба просто акумулювати зусилля. Вже наступного року частину необхідних коштів буде закладено для Херсона в обласному бюджеті. Залучимо і державне фінансування, це питання вже обговорювалося з прем'єр-міністром. Автор: Тетяна ЗЕЛЕНОВА
|
Пошук:
Автор
Щодня українці стають жертвами шахраїв онлайн, втрачаючи особисті дані та кошти. Разом з Кіберполіцією ми пояснюємо, що таке скам, які схеми найпоширеніші та як захиститися від зловмисників в Інтернеті.
24 листопада о 18.00 у філармонії подарує всім найвеселіший стендап-концерт, дві години нестримного сміху, море імпровізації і сотні усмішок.
«Беріть своїх друзів, близьких і всі приходьте! Бо буде фосо! — у фірмовому закарпатському стилі запрошує Лєра Мандзюк. — Се буде самий чесний стендап із усіх, які я писала і самий смішний з усіх, які ви чули. Нема гарантії, що він буде в ютубі. Тож ваше завдання: купити квитки, покликати друзів, взяти гарний настрій і прийти. Буду рада вас бачити!»
Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти
|
© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.016 |