ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Зустріч з представниками громад
10.01.2011 / Газета: Вісник Олешшя / № 3-4 / Тираж: 3416

Представники територіальної громади — учасники минулої зустрічі міського голови Василя Плотнікова з головами вуличних та будинкових комітетів — обговорили протягом години актуальні проблеми Цюру- пинська в сфері благоустрою, цільового використання бюджетних коштів. Відзначено високу явку про­веденого заходу. Виступаючи пе­ред присутніми, міський голова Ва­силь Плотніков відзначив, що всі достоїнства і недоліки місцевого самоуправління він повністю відчув на собі. «Я вже звик бути «прозо­рим» і доступним, цьому вчу своїх підлеглих», — зазначив Василь Фадейович.

В. Плотніков підкреслив, що не тільки влада повинна виконати свій обов'язок перед громадою, а й громада повинна бути відповідаль­ною перед владою.

Рівень благоустрою нашого міста, якщо співставляти його з сусідами, гірший, зазначив міськии голова, незважаючи на те, що всі обіцяють. Але пасивні й самі городяни. У грудні помічено поліпшення ситуації, але цього мало. Прийняття бюджету на 2011 рік дасть можливість підтримати темпи благоустрою. Однак до цього повинна підключитись і громада.

Від вас я одержую багато корис­ної інформації, сказав В.Плотніков, і вже дещо запроваджую з органі­зації місцевого самоуправління.

Ліси, плавні, річки — предмет особливої гордості цюрупинчан. А хорошого парку в місті так і нема. «Я, — сказав далі В.Плотніков, — мав нагоду переконатися, як завдяки відповідальності, невтомності й ен­тузіазму однієї людини можна бага­то зробити. Був свідком, як одна жінка взяла в свої руки увесь під'їзд і навела там порядок. А чим визна­чається наш побут, зрештою культу­ра?».

Поруч з іншим,' В.Плотніков запропонував повернути Зелену зону (район «Олімпійського»), про що писав «Вісник Олешшя», міській громаді, а не забудовникам. Більшість висловилась за це.

Міським головою запропоно­вано проводити Дні вулиці і зуст­річатися раз на місяць у такому складі.

Ми не маємо права відправити на звалище ціле місто, сказав, підсумовуючи зустріч, Василь Плотніков. Навпаки, створити умо­ви, аби кожний городянин мав намір і можливість зробити свою вулицю, свій під'їзд і будинок кра­щим. А в загальному підсумку, — щоб усім нам зручніше жилося в рідному місті.

Наступна зустріч міського голо­ви В.Плотнікова з представниками громад запланована на січень.

Залучаємо до благоустрою

Кошти на благоустрій ідуть в ос­новному з міського бюджету, і спра­ва не тільки в тому, аби вивезти сміття та почистити дороги. Пора­дившись з підприємцями, міська влада вирішила змінити підхід до видачі дозволів на розміщення об'єктів торгівлі, громадського хар­чування та сфери послуг. Віднині виданий дозвіл дійсний за умови приведення в належний порядок прилеглої території.

Підприємці нормально постави­лись до такого додаткового «наван — таження» і готові брати участь у бла­гоустрої міста.

До благоустрою залучені всі підприємці, хто одержав нові доз­воли на розміщення своїх об'єктів на території міста. Робимо дорогу, наприклад, біля якої розміщене кафе, так ось власник повинен при­вести територію в належний порядок: вимостити плиткою, поставити опори освітлення або дати кошти, щоб йому все це зробили. І місту добре, й підприємцю непогано.

Підприємці, одержавши нові дозволи на розміщення об'єктів торгівлі, з розумінням поставились до застереження міського голови Василя Плотнікова. Не будете співпрацювати з владою — будуть проблеми в роботі. Як один з варі­антів — закриють торгівлю за анти­санітарні умови. До речі, це перед­бачено діючими Правилами благо­устрою та санітарного стану тери­торії міста. Так що, як слушно заува­жив голова міста, «навантаження» тут ні до чого — діятимуть Правила.

Приватизація гуртожитків

Триває приватизація житлової площі в гуртожитках, які на балансі міської ради. У першу чергу доз­воли надані сім'ям з дітьми. Своїм правом на приватизацію кімнат у гуртожитках вже скористалось 35 осіб.

Трьом жильцям відмовлено в цьому праві на тій підставі, що вони не надали всіх, оформлених належ­ним чином, документів на привати­зацію. Відсутні були навіть ордери на право проживання в гуртожитках, або ж видані на іншу площу.

Вісім громадян узагалі сподіва­лись на те, що все пройде абияк. Ще до приватизації вони само­вільно здійснили перепланування кімнат гуртожитку, не оформивши навіть технічну документацію. Ніхто виселяти їх не збирається. Однактепер їм належить усе це ви­готовити і надати комісії з прива­тизації.

Міський голова Василь Плотні­ков закликає знімачів кімнат у гур- тожиткахдо правомірних дій у ході приватизації житла і не створюва­ти собі проблем.

Автор: Рубрику веде заступник міського голови Ольга ПЕТРИЧЕНКО

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Американський стартап Toothio – новий напрям інвестицій Roosh Ventures
Інвестиційний фонд Roosh Ventures нещодавно став одним з інвесторів американського стартапу Toothio, який допомагає приватним стоматологічним клінікам та організаціям знаходити кваліфікованих співробітників. Портал надає доступ до бази, в якій є понад 30 000 фахівців.

Сила духу і оптимізм: «Давня Казка» презентує пісню та кліп «Будьмо» про єдність українців
Український гурт «Давня Казка» презентує новий трек «Будьмо» та кліп до нього — історію, яка надихає на віру в краще навіть у найскладніші часи. Пісня стала музичним маніфестом незламності, гумору та оптимізму, який допомагає українцям триматися разом.

Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.024