ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Олександр Шилкін:«Спішимо творити добро. Воно повертається сторицею»
10.01.2011 / Газета: Червоний промінь / № 1 / Тираж: 1300

Ідучи на інтерв 'юдо голови районної державної адміністрації Олександра Шилкіна, пригадала нашу розмову дво­місячної давності. Тоді, у жовтні 2010 року, був надрукований матеріал під заголовком «Я — частина команди Прези­дента України».

Власне про це, про важливі господарські питання, які потребують першочергового вирішення в новому 2011 році, наша сьогоднішня розмова з головою райдержадміністрації Олександром Шилкіним.

Олександре Олександровичу, вже з перших днів приходу в район Ви заявили про необхідність першо­чергового виконання програми розвитку району. На останньому засіданні колегії райдержадміністрації'та сесії районної ради було затверджено програму еко­номічного, соціального та культурного розвитку Нижньосірогозщини на 2011 рік.

Так, цією програмою визначено цілі соціально-економ­ічного розвитку району на 2011 рік, основні завдання та заходи щодо досягнення головної мети — відновлення еко­номічного зростання із закладанням інвестиційного фун­даменту подальшого стійкого розвитку, що стане базовою передумовою для розв'язання існуючих соціальних проблем і поліпшення якості життя населення.

Завдання на новий рік визначено, а які підсумки 2010 року?

Збалансування ресурсів та концентрація зусиль усіх гілок влади дали можливість забезпечити в 2010 році пози­тивні тенденції: виробництво валової продукції сільського господарства в сумі 193,2 млн. грн.; сформовано в повно­му обсязі регіональні ресурси продовольчого зерна в рай­оні в кількості 2400 тонн; темпи зростання обсягу промис­лової продукції становлять 119%; збільшено розмір номі­нальної заробітної плати; зросли надходження до Пенсій­ного фонду України по району на 1296,9 тис. грн., або на 21 %; забезпечено своєчасну виплату нарахованих пенсій; знизився рівень офіційного безробіття: за станом на 1 грудня 2010 року він становив 3,4 % проти 3,5 % на відповідну дату 2009 року; забезпечено в повному обсязі надходження до зведеного бюджету району; на 100% проведено розрахун­ки за житлово-комунальні послуги та спожиті енергоносії; створено 307 нових робочих місць (102,3 % до річного зав­дання).

А які плани щодо розвитку гуманітарної сфери в 2011 році?

Насамперед, спрямувати зусилля на забезпечення роз­витку дошкільної освіти та запровадження інформаційно-комунікаціиних технологій в загальноосвітніх навчальних закладах; підтримувати талановитих і обдарованих дітей; створювати умови для реалізації державних гарантій і кон­ституційних прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьк­івського піклування; забезпечити належний рівень матер­іально-технічної бази навчальних закладів району.

Взагалі зосередимося на тому, що реально можемо зро­бити. І це ще раз свідчить про те, що під лежачий камінь вода не тече. Держава допомагає тим, хто щось робить.

Олександре Олександровичу, Ви приділяєте знач­ну увагу розвитку спорту й фізичної культури в рай­оні , підтримуєте спортивні команди та окремих спорт­сменів, які вже мають значні досягнення в спорті, за Вашої ініціативи стартували спортивні ігри молоді Нижньосірогозщини. Тож, які плани на 2011 рік?

Першочерговим завданням є реалізація Державної про­грами розвитку фізичної культури і спорту на 2007-2011 роки; сприяння в популяризації здорового способу життя; створення умов, для розвитку дитячо-юнацького спорту; забезпечення функціонування дитячо-юнацької спортив­ної школи; підготовка та участь збірних команд району в обласних змаганнях і турнірах та ін.

Пріоритети розвитку Ви поставили і перед медич­ною галуззю.

Так, є певні завдання й плани. Кількість ліжкомісць не підвищить якості здоров'я наших людей. Необхідне, на­самперед, новітнє діагностичне обладнання; реформуван­ня системи охорони здоров'я з метою підвищення якості та доступності медичних послуг на всіх рівнях, особливо, первинної медико-санітарної допомоги; запровадження сучасних методів і принципів організації та надання ме­дичної допомоги.

Одним з пріоритетних завдань, яке Ви ставите пе­ред собою, є відновлення та збереження історико- культурної спадщини нашого району.

Ми маємо унікальні можливості, які не використати — гріх. Те, що дала Нижньосірогозщині історія і матінка-природа. Тому ще один і стратегічний напрямок — розвиток туризму, по­чинаючи від зеленого. В районі є унікальні об­'єкти. їх лише необхідно внести до туристичної карти об­ласті.

В кожному населеному пункті є щось своє, неповторне, унікальне. Але ці об'єкти, як і багато чого іншого, треба відроджувати, а головне — пропагувати.

Відповідно до мого доручення відділ культури і туризму райдержадміністрації все це узагальнює й систематизує, розробляє туристичні маршрути.

Кажуть, Ваш робочий день становить 24 години...

Ні, це трішки перебільшення. Адже цінність керівника не в тому, що він скрізь робить усе сам, а в тому, що вміє організувати все так, аби кожен робив своє — відповідаль­но і чесно. Знаєте, як на мене, вжитті немає нічого випад­кового. І я вдячний Президенту, що маю честь працювати в його команді. Хоча це і нелегко. Адже в команді — профес­іонали, які знають, що робити і з кого спитати. Тож ставлю перед собою головне завдання: принести Нижньосірогоз­щині максимальну користь. Адже тут — моя сім'я, моє кор­іння.

Олександре Олександровичу, думаю, в наших чи­тачів є ще багато запитань до Вас, як керівника райо­ну, людини, яка уміє тримати слово і досягати мети, а що Ви побажаєте нижньосірогозцям у новому році?

Всім бажаю здоров'я і віри в завтрашній день. Давайте спільно творити добро, адже воно завжди повертається сторицею. Головне — не будьмо байдужими. Пам'ятаймо чудові слова з поезії Михайла Левицького: «У цьому світі серед буднів, свят і суєти — є один закон у людей і квітів: де ростемо — там мусимо цвісти». А я обіцяю робити все, аби жителям Нижньосірогозщини жилося краще.

Дякую за інтерв'ю.

Автор: Віта КОПЕНКО

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Американський стартап Toothio – новий напрям інвестицій Roosh Ventures
Інвестиційний фонд Roosh Ventures нещодавно став одним з інвесторів американського стартапу Toothio, який допомагає приватним стоматологічним клінікам та організаціям знаходити кваліфікованих співробітників. Портал надає доступ до бази, в якій є понад 30 000 фахівців.

Сила духу і оптимізм: «Давня Казка» презентує пісню та кліп «Будьмо» про єдність українців
Український гурт «Давня Казка» презентує новий трек «Будьмо» та кліп до нього — історію, яка надихає на віру в краще навіть у найскладніші часи. Пісня стала музичним маніфестом незламності, гумору та оптимізму, який допомагає українцям триматися разом.

Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.014