|
ОБГОВОРЮЄМО ПРОЕКТ ПЕНСІЙНОЇ РЕФОРМИ
24.01.2011 / Газета: Червоний промінь / № 3 / Тираж: 1300
До обговорення проекту Пенсійної реформи ми запросили начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Інну Володимирівну Пашко і поставили їй декілька запитань. Які зміни передбачаються щодо пенсії державним службовцям? Насамперед, встановити досить суттєві обмеження для спеціальних пенсій (народні депутати, судці, працівники Національного банку України, митної служби, наукові працівники, журналісти державних та комунальних засобів масової інформації тощо), їх стосуватиметься, зокрема, встановлення максимального розміру пенсії на рівні 12 прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність; збільшення періоду, за який їм враховується заробітна плата для обчислення пенсії; зниження максимального відсотка для визначення розміру пенсії (коефіцієнту заміщення); виплата спеціальних пенсій при продовженні роботи проводитиметься в розмірі трудової пенсії. Чи зміниться граничний вік перебування на державній службі? Так, він становитиме 62 роки для чоловіків і 60 років для жінок. До досягнення 62 років право на пенсію мають чоловіки — державні службовці, які народилися до 31 грудня 1952 року після досягнення 60 років. У виняткових випадкахпісля досягнення граничного віку перебування на державній службі державні службовці можуть бути залишені на державній службі лише на посадах радників або консультантів за рішенням керівника відповідного державного органу. На одержання пенсії державних службовців мають право чоловіки, які досягли віку 62 роки, та жінки, які досягли пенсійного віку, в тому числі мають стажу державної служби не менш як 10 років, та які на час досягнення зазначеного віку працювали на посадах державних службовців, атакож особи , які мають не менш як 20 років стажу роботи на посадах, віднесених до категорій посад державних службовців, незалежно від місця роботи на час досягнення зазначеного віку. Який буде граничний вік перебування на службі в органах місцевого самоврядування? Граничний вік перебування на службі в органах місцевого самоврядування становить 62 роки для чоловіків і 60 років для жінок. Ці обмеження не поширюються на посадових осіб місцевого самоврядування, які обираються на відповідні посади. Після досягнення граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування посадові особи місцевого самоврядування за рішенням відповідного голови можуть бути залишені на посадах радників чи консультантів (патронатна служба), якщо такі посади передбачені штатним розписом на умовах строкового трудового договору. Автор: -
|
Пошук:
Сергій Токарєв
Інвестиційний фонд Roosh Ventures нещодавно став одним з інвесторів американського стартапу Toothio, який допомагає приватним стоматологічним клінікам та організаціям знаходити кваліфікованих співробітників. Портал надає доступ до бази, в якій є понад 30 000 фахівців.
Український гурт «Давня Казка» презентує новий трек «Будьмо» та кліп до нього — історію, яка надихає на віру в краще навіть у найскладніші часи. Пісня стала музичним маніфестом незламності, гумору та оптимізму, який допомагає українцям триматися разом.
Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти
|
© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.024 |