|
ЧИ ДОПОМОГЛИ НАМ АМЕРИКАНСЬКІ ГРОШІ?
04.02.2011 / Газета: Акценти / № 4 / Тираж: 5000
27 січня відбулась зустріч міського голови Херсона з Гэнною Богдановою, фахівцем з управління проектами Місії USAID в Україні, Білорусі та Молдові. Приводом для зустрічі стало обговорення проекту ЛІНК, котрий місія реалізує в Херсоні. Проект ЛІНК — «Локальні інвестиції та національна конкурентоспроможність» — в Херсоні діє вже півтора роки, і триватиме до березня 2012 року. Головним завданням проекту є створення стратегічного плану розвитку міста, визначення галузей, у які можна і треба вкладати капітал, і таким чином вивести Херсон на конкурентоспроможний рівень. Ганна Богданова приїхала з візитом саме для того, аби обговорити, на скільки ефективним є проект і чи дає він бажані результати. У розмові з Ганною Богдановою мер Херсона зазначив, що спроможність до конкуренції — дуже важливе питання і для Херсона, і для регіону взагалі. Адже, наприклад, Миколаїв, що знаходиться поруч, спеціалізується у тих же галузях що й Херсон — суднобудування і судноремонт, транзити, аграрний сектор тощо, і у Херсона є всі можливості для того, аби розвиватись в умовах конкуренції. Що ж до американських інвестицій, то були названі основні потенційні напрямки для вкладення іноземного капіталу, Серед них: будівельна галузь (житлові будівлі і соціальні об'єкти); транзити (саме географічне розташування міста сприяє розвитку і перевезень, і розвантажень); аграрна галузь (за словами мера, продукцію ми виготовляємо в достатній кількості, а переробкою займаються чомусь інші). Херсонський керманич згадував і про реконструкцію аеропорту, і про річковий порт (який працює на жаль, не на повну потужність), і нафтопереробну галузь, і про надання медичної допомоги. Міський голова сказав, що головне завдання співпраці з проектом — це створити конкуренцію серед міст і регіонів України саме у розрізі отримання інвестицій. Щодо перспективи, то було зазначено, що існує новий проект, що стосується державно-приватного партнерства. Для нашої держави об'єднання капіталу державного з капіталом бізнесу є зовсім новим принципом у економіці, і він потребує детальної розробки, а отже і допомоги іноземних фахівців, які вже мають подібний досвід. Ганна Богданова натомість наголосила, що проект лише реєструється на рівні держави, у Міністерстві економіки України. Цей процес займе кілька місяців, а далі організація звернеться до керівництва міст для внесення своїх пропозицій у проект. USAID за певними критеріями визначатиме міста для співпраці. За прогнозами, Херсон також візьме участь в розробці спільного капіталовкладення фінансів з боку держави і з боку бізнесу, Мер обласного центру наголосив, що таким чином можна буде використати спільні бюджетно-приватні кошти для оновлення херсонського водоканалу та теплоцентралі, адже тих фінансів, що виділяє держава, як завжди, не вистачає, Хто ж все-таки буде оплачувати ремонт наших труб, стане відомо до кінця поточного року. Автор: Маргарита Коваленко
|
Пошук:
Сергій Токарєв
Інвестиційний фонд Roosh Ventures нещодавно став одним з інвесторів американського стартапу Toothio, який допомагає приватним стоматологічним клінікам та організаціям знаходити кваліфікованих співробітників. Портал надає доступ до бази, в якій є понад 30 000 фахівців.
Український гурт «Давня Казка» презентує новий трек «Будьмо» та кліп до нього — історію, яка надихає на віру в краще навіть у найскладніші часи. Пісня стала музичним маніфестом незламності, гумору та оптимізму, який допомагає українцям триматися разом.
Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти
|
© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.248 |