ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
 
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Виступ Президента України Віктора Януковича на сесії Верховної Ради Українивідкритті VI скликання
04.02.2011 / Газета: Херсонський вісник / № 5 / Тираж: 10000

У вівторок, 01 лютого, розпочала ро­боту восьма сесія Верховної Ради Ук­раїни шостого скликання. У церемонії відкриття взяли участь Президент Ук­раїни Віктор Янукович, Прем'єр-міністр Микола Азаров та члени уряду, Голова та судді Конституційного Суду, голови НБУ, Рахункової палати, ЦВК, СБУ, Ге­неральний прокурор, глави диплома­тичних представництв іноземних дер­жав та інші офіційні особи.

До народних депутатів глава держави Віктор Янукович звернувся зі словами:

- Перш за все, хочу сказати, що робота в нас буде дуже напруженою. І ті кроки, які ми будемо робити разом з вами, — будуть доленосними, а, можливо, — й історични­ми. Оцінку цим крокам буде давати український народ.

Працюючи разом, ми будемо продовжу­вати реформування законодавства, завдя­ки чому Україна остаточно візьме курс на модернізацію нашого суспільства та фор­малізацію відносин асоціації з ЄС.

Це означає, що Україна стане сильнішою, будуть створюватися нові робочі місця, ро­бота влади буде стабільнішою, підвищать­ся стандарти життя наших громадян.

Починаючи з середини минулого, 2010 року, нам разом вдалося стабілізувати си­туацію, у тому числі — у владі, консолідува­ти усі її гілки і працювати спільно, на ос­нові довіри та взаєморозуміння.

Переконаний, що і в 2011 році ця прак­тика буде збережена.

В умовах, глобальної економічної кризи, наслідки якої ще не подолані остаточно, лише політика глибоких реформ, спрямо­ваних на модернізацію країни, може забез­печити подальший розвиток держави.

Про це свідчать усі без виключення світові дискусії навколо шляхів та пріори­тетів посткризового розвитку.

Я додав би ще один важливий висновок: криза засвідчила, що немає ідеальних мо­делей чи зразків, які можна було б сліпо повторювати. Часи буквального копіюван­ня чужого досвіду пішли в минуле разом із минулою стабільністю.

Кожна країна буде успішною тоді, коли зможе віднайти власнии, по-своєму унікаль­ний шлях реформ і подальшої модернізацій використовуючи при цьому весь кориснии досвід інших країн, який ефективно адап­тується і сприймається суспільством.

Наше завдання дуже складне: увійти до кола країн — лідерів розвитку. Знайти і пройти власний шлях і методи, бути сучасними, конкурентоспроможними і сильними — у цьому, власне, і полягає зміст соціально- інноваційного розвитку.

ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ!

У 2010 році проголошено курс реформ, мета яких — глибока і всебічна модерніза­ція України.

Ідею змін підтримують усі громадяни нашої країни. Реформаторський курс об'єднав більшість народних обранців у Вер­ховній Раді.

Робота над конкретними планами дій по втіленню основних напрямів реформ взяла чимало часу і сил.

У році, що минув, нам спільно з вами вда­лося зробити ряд важливих кроків у рефор­муванні економіки, судоустрою нашої дер­жави. Але попереду, без перебільшення, велетенський обсяг завдань.

Сьогодні ми маємо говорити, у першу чергу, про забезпечення управлінської, політичної, соціальної та, найголовніше, за­конодавчої бази реформ. У цьому полягає головний виклик і завдання 2011 року.

В 2010 році ми зробили перші кроки у реформі державного управління.

Поступово від реформи влади ми перей­демо до реформи усієї політичної системи, застосувавши механізм Конституційної реформи. Але всьому свій час.

Політичною передумовою реформ мають бути стабільність і тісна взаємодія гілок влади, постійні комунікації і широкий сус­пільний діалог, подальший розвиток прин­ципу розподілу влади, посилення ролі її судової гілки. І водночас ми маємо зроби­ти все для посилення ефективності парла­ментської роботи і виходу політичних сил із стану протистояння.

Саме тому потрібни національний круг­лий стіл, ділова розмова з опонентами.

Сьогодні я раджу всім політичним силам відкласти корпоративні інтереси і розпоча­ти конструктивний діалог, орієнтований на національні інтереси, а не на власні амбіції.

Наступне — соціальна база реформ. Дуже складне завдання, над яким ми маємо пра­цювати усі разом. Захист слабких і уразли­вих членів нашого суспільства — це наш моральний та політичний обов'язок.

Серед непевностей сьогодення ми має­мо пересвідчитися в тому, що система соціальних гарантій непохитна і відповідає вимогам належних соціальних стандартів для наших громадян.

Можливо, не всі рішення будуть сприй­матися з першого дня. Не виключаю гос­трої критики і невдоволення.

Але глибоко переконаний в одному: прак­тичні результати реформаційних змін для підприємництва, подальшої дерегуляції, створення нових виробництв та робочих місць у будівництві, в соціальній сфері, пенсійній системі, охороні здоров'я та освіті вже через короткий час стануть нашою відповіддю опонентам та недоброзичлив­цям.

Ми повинні зробити усе, щоб люди не на словах, а у власному повсякденному житті відчули, що реформи проводяться заради них, заради наших дітей, заради майбут­нього країни.

Наше спільне завдання — зробити не­обхідні реформи якомога менш болючими для суспільства.

Довести на практиці результативність нашої боротьби з корупцією на всіх рівнях.

Отже відповідь нинішнім негараздам — в успішності і соціальній ефективності ре­форм.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

У цій залі завжди працювали, працюють і зараз народні обранці з різними політич­ними поглядами.

Але невже різні політичні погляди — це обов'язково протистояння і ворожнеча?

Глибоко переконаний, що нам необхідно назавжди перегорнути сторінку протисто­яння.

Політики, безумовно, можуть мати різні погляди на ідеологію, політичний устрій чи економічну політику. Але є проблеми, що не мають партійності: бідність і безробіття, неефективна економіка, нереформовані Збройні Сили, зубожілі лікарні, школи, ко­рупція.

І вирішення цих проблем — спільна дер­жавна справа усіх без виключення політич­них сил, які вважають себе патріотами своєї країни. Підкреслюю: усіх без виключення.

Саме тому нас мають об'єднувати ідеї гли­боких реформ в економіці і соціальній сфері, модернізація країни, створення ефективної системи національної безпеки, зміцнення авторитету України на зовнішній арені.

Нам необхідно спільно продовжити ро­боту над ефективною формулою співпраці усіх політичних сил.

А хто її не поділятиме і не знайде в собі сил приєднатися до спільної роботи зара­ди майбутнього нашої держави, прохання: не заважайте!

Тому звертаюсь до вас усіх, народних депутатів: давайте разом! За Україну!

Автор: ЗА ІНФОРМАЦІЄЮ ПРЕС-СЛУЖБИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Пошук:
розширений

Автор
Кіберполіціїя: що таке скам, як його розпізнати та захиститись
Щодня українці стають жертвами шахраїв онлайн, втрачаючи особисті дані та кошти. Разом з Кіберполіцією ми пояснюємо, що таке скам, які схеми найпоширеніші та як захиститися від зловмисників в Інтернеті.

Стендап-зірка Лєра Мандзюк у неділю вразить Одесу новою концертною програмою
24 листопада о 18.00 у філармонії подарує всім найвеселіший стендап-концерт, дві години нестримного сміху, море імпровізації і сотні усмішок. «Беріть своїх друзів, близьких і всі приходьте! Бо буде фосо! — у фірмовому закарпатському стилі запрошує Лєра Мандзюк. — Се буде самий чесний стендап із усіх, які я писала і самий смішний з усіх, які ви чули. Нема гарантії, що він буде в ютубі. Тож ваше завдання: купити квитки, покликати друзів, взяти гарний настрій і прийти. Буду рада вас бачити!»

Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.014