|
Презентовано другий етап програми «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»
08.02.2011 / Газета: Високе поле / № 5 / Тираж: 800
1 лютого відбулася нарада за участю голови райдержадміністрації, голови районної ради, сільських, селищних голів. На ній презентовано впровадження в районі другого етапу програми ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Програму представляв координатор ресурсного центру організації громад по Херсонській області Олексій Скворцов. У своїй доповіді він висвітлив обов'язкові пункти та етапи формування громад для успішного втілення проектів у населених пунктах району за сприяння програми ЄС/ПРООН. Було зроблено акцент на першочергове завдання, яке полягає у розвитку партнерства на основі взаєморозуміння учасників проекту. Перший етап реалізації програми «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» успішно завершився в минулому році. Для участі в проекзгі було обрано Високопільську, Архангельську селищні та Новопетрі- вську, Малошестірнянську, Но- вовознесенську сільські ради. Виконавши всі умови співпраці, селяни отримали капітальний ремонт покрівлі Нововозне- сенськоїЗОШ, капітальний ремонт системи опалення Новопетрівської ЗОШ, капітальний ремонт системи опалення Високопільської ЗОШ, капітальний ремонт Малошестірнянського дитячого садка, в Архангельському дитсадку замінено вікна та двері. За словами координатора, на реалізацію програми у 2011- 2013 роках Херсонській області планується виділити на співфінансування близько 400 тисяч євро. Також програма фінансуватиме агропроекти, зокрема, сільську кооперацію (створення пунктів збирання та первинної переробки молока) — 17 тис. євро; розробки по використанню енергозберігаючих технологій (новаторські ідеї) — 14 тис. євро, в яких з недавнього часу виявляє зацікавленість і наш район. Кошти виділятимуться у гривнях по курсу НБУ до євро. Якщо на першому етапі схема співфінансування була такою: 50% — кошти фонду, 45% — кошти місцевого бюджету і 5% — кошти громади, то на другому планується збільшити відсоток фонду. Збільшилося і бажаючих районів взяти участь у проекті. Тож відбірковий конкурс буде нелегким. Проте умова залишається та ж — треба мати бажання, ідеї, які б допомогли розвитку населеного пункту, презентування власних мікропоектів. Бо якщо сам не зробиш для себе щось, то чому хтось повинен це зробити для тебе? Новопетрівська громада, яка брала участь у першому проекті, аби втримати в належному стані об'єкт, зроблений за допомогою фонду, має намір знову взяти участь в конкурсі. Тепер метою громади є заміна вікон у школі. Також скористатися допомогою фонду вдруге має намір і Нбво- вознесенськата Високопільська громади. Бажання у селян є, сильний актив також мають, план розвитку узгоджений з районною радою, тож ця зустріч з представником ЄС/ООН, мабуть, не остання. Автор: Оксана ПАСІЧНИК
|
Пошук:
Сергій Токарєв
Інвестиційний фонд Roosh Ventures нещодавно став одним з інвесторів американського стартапу Toothio, який допомагає приватним стоматологічним клінікам та організаціям знаходити кваліфікованих співробітників. Портал надає доступ до бази, в якій є понад 30 000 фахівців.
Український гурт «Давня Казка» презентує новий трек «Будьмо» та кліп до нього — історію, яка надихає на віру в краще навіть у найскладніші часи. Пісня стала музичним маніфестом незламності, гумору та оптимізму, який допомагає українцям триматися разом.
Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти
|
© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.014 |