ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Директор КП «Олешки» Георгій Журавко: «Сподіваємось, наш проект буде найкращим»
01.03.2011 / Газета: Вісник Олешшя / № 17-18 / Тираж: 3416

Наші читачі цікавляться долею будівництва краєзнавчого туристично-культурологічного центру, під який виділено на березі Конки 10 гектарів землі. Кореспондент «ВО» зустрівся з директором комунального підприємства Цюрупинської районної ради «Олешки» Г. В.Журавком, аби з перших уст дізнатися, у якому стані цей проект?

Міська влада передала вам у ко­ристування земельну ділянку ще в 2009році. Що зроблено за цей час?

Будівництво краєзнавчого комплексу схвалено містобудівною радою та внесено в Генеральний план розвитку міста. Рішенням сесії земельну ділянку передано нам в постійне користування. Згідно з Державним актом цільове призна­чення використання ділянки — під розміщення краєзнавчого турис- тично-культурологічного центру. 20 років у Цюрупинську нічого не будується. Хіба погано буде, якщо побудуємо такий комплекс на шля­ху туристичних маршрутів? Підкреслю: мова йде не тільки про народно-побутову атрибутику, а й про сучасні будівлі та споруди. Ам­фітеатр, водна станція, готель, храм та ін. Передпроектні роботи фактично завершені, але недо­статнє фінансування гальмує по­дальший процес.

На сьогодні вже пройдено всі по­годження та зібрані необхідні дозволи на використання земельної ділян­ки за цільовим призначенням та бу­дівництво.

Коли ж перевтіляться, так би мовити, окультуряться наші береги? І що з того матиме місто?

Ви, мабуть, чули, що оглянути наш проект висловила бажання об­ласна влада. Через міського голову Василя Плотніковата голову райдержадміністрації Вадима Андрушкеви- ча проект передано на розгляд комісії з інвестування. Хотілося б, абиїї рішення було позитивним і наш проект включили в загапьнообласну програму з інвестування кращих проектів 2011 року. Якщо таке ста­неться, то відкриються реальні шля­хи для його реалізації. На рівні ви­щих посадових осіб, які нещодавно побували в нашій області, існує до­мовленість проте, що кілька кращих проектів Херсонщини будуть подані на затвердження в загальнодержав­ну програму з інвестування. Споді­ваємось, що одним з цих проектів буде наш — краєзнавчий туристично- культурологічний комплекс на березі Цюрупинської Конки в межах міста. Тому головна наша мета — це «про­штовхування» проекту до значних інвестицій і будівництво такого крає­знавчого комплексу, який би заці­кавив усіх, з врахуванням потреб ту­ристів і просто відпочиваючих. Усі мають тут одержати необхідний пе­релік сучасних послуг. А заодно по­знайомитись і з історією нашого міста. Плюс у міський бюджет по­даткові відрахування та більша кількість робочих місць. Кому від цього погано?

Чи передбачаються приватні інвестиції?

Загалом ми прагнемо до того, аби головним інвестором будівниц­тва виступила держава. Тут немає нічого дивного. Така співпраця на за­гальнодержавному рівні практикується в усьому світі. Та заодно на­магаємось забезпечити і залучення коштів від приватних інвесторів. Одне слово, усіх, хто виношує плани участі втакому будівництві.

А яка ж його вартість?

До укладення договорів з інве­сторами та іншими особами, які будуть готові профінансувати буд­івництво, я не хотів би називати конкретні суми. Зрозуміло, що вони будуть значні, аби повністю втілити задумане. Ми готові співпрацювати з усіма, кого при­ваблює наш проект. По-перше, ми знаходимось узагалі в досить гар­ному місці — річка, плавні. По-дру­ге, маємо хороше транспортне сполучення практично з усіма містами України. Та й до Херсона звідси — рукою подати.

- Наших читачів напевне ціка­вить, чи залишиться земельна ділянка у власності громади?

Про її продаж питання взагалі не стоїть. Це не дозволять самі де­путати міської ради, і як директор комунального підприємства, яке ви­ступає замовником будівництва, підтверджую це. Мова йде лише про користування земельною ділянкою комунальної власності. Навіть після завершення будівництва продавати її не планувалось, і робити це ніхто не збирається. До того ж, ще на' адії виготовлення проекту ми віді гупи- ли від берегової лінії на 50 метрів, як і передбачає законодавство. Так що прохід по березі річки для городян — вільний.

Якщо після проведення конкурсу наш проект буде визнано кращим, а цього б дуже хотілося, це дасть мож­ливість репрезентувати його на дер­жавному рівні і приступити до реалі­зації намічених планів.

Автор: Анатолій ПОЛУФАКІН

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Американський стартап Toothio – новий напрям інвестицій Roosh Ventures
Інвестиційний фонд Roosh Ventures нещодавно став одним з інвесторів американського стартапу Toothio, який допомагає приватним стоматологічним клінікам та організаціям знаходити кваліфікованих співробітників. Портал надає доступ до бази, в якій є понад 30 000 фахівців.

Сила духу і оптимізм: «Давня Казка» презентує пісню та кліп «Будьмо» про єдність українців
Український гурт «Давня Казка» презентує новий трек «Будьмо» та кліп до нього — історію, яка надихає на віру в краще навіть у найскладніші часи. Пісня стала музичним маніфестом незламності, гумору та оптимізму, який допомагає українцям триматися разом.

Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.015