ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Велике починається з малого
31.03.2011 / Газета: Новий день / № 14 / Тираж: 36600

Економіка України поступово виходить на докризові показники. Відсутність різких стрибків валю­ти, стабілізація ринку відразу по­значилися на відновленні актив­ності середнього та малого бізне­су. Адже саме підприємці швидше за інших реагують на зміни рин­ку. Разом з тим, для повноцінного розвитку середньому та малому бізнесу необхідні інвестицй. Розу­міючи це, банки починають крок за кроком відновлювати кредиту­вання. Про необхідність під­тримки підприємців розповідає Франсуа БЕНАРОЯ, заступник голови правління УкрСиббанку — банку, в якому обслуговується 255 тисяч підприємців.

У ЦИФРАХ:

- УкрСиббанк — один з найбільших банків України.

- 20 років на ринку.

- 2 мільйони клієнтів, з яких — 55 тисяч компаній середнього та малого бізнесу і понад 200 тисяч приватних підприємців.

- 99,99% акцій банку належить найбільшій представленій в Україні міжнародній групі BNP Paribas, яка працює в 83 країнах світу і на фінансовому ринку перебуває вже майже 200 років.

- 4 роки поспіль експерти міжнародного ділового видання Global Finance визнавали УкрСиб­банк «Кращим банком в Україні».

- ЧОМУ підтримка середньо­го та малого бізнесу важли­ва для економіки України?

— Підприємства середнього та малого бізнесу є основою національ­ної економіки. Чим більше під­приємств цього сегмента, тим гнучкі­ша економічна система, адже саме ці компанії здатні вчасно та з найменши­ми втратами реагувати на зміни рин­ку. Середній та малий бізнес сприяє зниженню рівня безробіття шляхом створення додаткових робочих місць, стимулює конкуренцію. Тому розви- ток і підтримка середнього та малого бізнесу з важливою умовою стабілі­зації економіки України.

Сьогодні представники середньо­го та малого бізнесу особливо гостро відчувають необхідність у фінансовій підтримці. Розуміючи це, УкрСиббанк як досвідчений і надійний фінансовий партнер активізує кредитування СМБ, таким чином інвестуючи в розвиток економіки країни.

Тобто 2011-й можна назвати періодом активного кредитування середнього та майого бізнесу?

—Так, цього року ми будемо більш активно кредитувати середній та ма­лий бізнес. Вже сьогодні УкрСиббанк пропонує різні види фінансування, серед яких і один з найпопулярніших — кредитування обігового капіталу. Завдяки таким позикам підприємці можуть розширити свій бізнес, заку­пити сировину, товари, розрахувати­ся з постачальниками і т. д. Крім цьо­го, ми пропонуємо низку цільових кредитів: на купівлю автотранспорту, спецтехніки, устаткування, нерухо­мості і т. д.

Чи пропонує УкрСиббанк овердрафти для СМБ?

- Так, овердрафт —це дуже зручний спосіб фінансування обігових коштів. Такий кредит можна оформити до­сить швидко. Вимоги до забезпечен­ня овердрафту більш «м'які», в по­рівнянні зі строковими кредитами. Ціна дуже приваблива, ставка за та­ким кредитом — 17% річних. Важли­вою особливістю даного виду фінан­сування є те, що клієнт сплачує відсотки тільки за фактичний час ко­ристування овердрафтом. Якщо не витрачати кредитні кошти, то відсот­ки не нараховуються. Використову­вати овердрафт дуже зручно. Пога­шення здійснюється автоматично при надходженні коштів на поточний рахунок підприємства. Наприклад, відкривши овердрафт на 91 день, але використовуючи кошти 5 днів, клієнт оплачує відсотки тільки за 5 днів. При цьому підприємцеві завж­ди доступні кошти, які можна використовувати за необхідності в будь- який момент протягом усього термі­ну дії овердрафту.

У докризовий час УкрСиббанк був дуже активним на ринку кре­дитування СМБ. Тоді багато під­приємців віддавали перевагу кре­дитуванню в іноземній валюті. Чи можуть зараз такі підприємці ре- фінансувати свої кредити?

Зміни курсу долара США, єв'ро і швейцарського франка (основні іно­земні валюти, в яких брали кредити), призвели до істотного подорожчання позик. Наслідки зростання валютного курсу досі відчувають як підприємці, так і банки. Щоб захистити інтереси клієнтів середнього та малого бізнесу, УкрСиб­банк рефінансує валютні кредити в гривню на вигідних умовах. Для підприємців — це можливість перейти до стабільно­го обслуговування заборгованості.

Наскільки вигідне рефінансу­вання валютного кредиту в грив­ню?

Програма рефінансування має низку переваг. По-перше, можливість точного планування грошових по­токів, оскільки кредитні платежі не за­лежатимуть від коливання курсу. По-друге, відсутність необхідності купу­вати валюту і, як наслідок, — звільнен­ня від витрат на комісії за валюто-обмінні операції.

Які програми УкрСиббанк пропонує сьогодні клієнтам?

Для підприємців в УкрСиббанку представлений широкий спектр про­дуктів і послуг: розрахункові рахунки для здійснення операцій в'націо- нальній та іноземній валюті, система віддаленого доступу БіагАссезз (без­коштовно підключившись до якої клієнти можуть значно заощаджувати час і гроші), корпоративні та зарплатні картки, документарні операції та ба­гато іншого.»

Ліц. № 75 НБУ від 28.12.2009 р.

Автор: Анатолій НІКОЛАЄВ

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Американський стартап Toothio – новий напрям інвестицій Roosh Ventures
Інвестиційний фонд Roosh Ventures нещодавно став одним з інвесторів американського стартапу Toothio, який допомагає приватним стоматологічним клінікам та організаціям знаходити кваліфікованих співробітників. Портал надає доступ до бази, в якій є понад 30 000 фахівців.

Сила духу і оптимізм: «Давня Казка» презентує пісню та кліп «Будьмо» про єдність українців
Український гурт «Давня Казка» презентує новий трек «Будьмо» та кліп до нього — історію, яка надихає на віру в краще навіть у найскладніші часи. Пісня стала музичним маніфестом незламності, гумору та оптимізму, який допомагає українцям триматися разом.

Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.015