ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Про житло, озеленення та пенсії
04.04.2011 / Газета: Трудова слава / № 13 / Тираж: 4714

Питання, винесені на засідання колегії райдержадміністрації, були різні, але всі потребу­вали рішень

Житло для дітей-сиріт

Відповідальність за збереження житла дітей-сиріт та дітей, позбавле­них батьківського піклування, несуть органи місцевого самоврядування. Як повідомила начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Тетяна Томашевська, із 154 дітей зазначеного статусу 7 мають власне житло, 40 забезпечені ним на праві користування, 103 перебувають у черзі на отримання впорядкованого соціального житла. У 2011 році 18 років виповнюється 18 дітям-сиротам, 11 з них потребують соціального житла. Тож дуже важливо на території кожної сільради створити фонд такого житла і зберегти закріплене за дітьми-сиротами, аби після інтер­натних закладів вони мали куди повертатися.

Директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Світлана Галько додала, що сформовано банк даних осіб віком від 18 до 23 років з числа дітей'зазначеної категорії — їх 48: 6 мають житло на праві власності, 15 — на праві користування, 26 — перебувають на квартирному обліку та 1 потребує постановки на чергу. Отже, впо­рядкованого соціального житла потребують 27 безбатченків: 17 з них проживають на територіх району, 10 — за його межами.

Пільги, гарантовані державою, для них реалізувати дуже важко, оскіль­ки житло в районі не будується і пільгова черга практично не рухається. А споруди, які б можна було пристосувати під нього («нічийні» будинки), у занедбаному стані, подекуди без вікон та дверей...

Колегія вирішила до 18 травня поточного року розробити план за­ходів із забезпечення житлом дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування; постійно інспектувати стан житла, закріпленого за дітьми до досягнення ними повноліття.

ЩО ЗАЛІСНЮВАТИ?

Сергій Ісаков, директор ДП «НовотроТцьке лісове господарство», звітував: станом на 1 березня ц.р. загальна площа зелених насаджень в районі складає 2452, 4 га, а залісненню підлягають 1149,2 га мало­продуктивних угідь на зем­лях запасу та резервного фонду*. Фактично передано лісгоспу 564,8 га зазначених угідь на території Сиваської селищної ради (оформлен­ня документів у стадії за­вершення). Наразі державне підприємство проводить роботу, щоб отримати ще 542,2 га деградованих зе­мель у постійне користуван­ня для подальшого заліс­нення, бо тільки після цього має право висаджувати на них саджанці. Та сільські й селищні голови, присутні на засіданні колегії, майже в один голос запевняли, що вільних земель немає!

Олександрівський сільський голова Віктор Шульга за­пропонував розчищати й озеленяти території, де раніше були ферми. Таю за­недбані площі з руїнами ко­лишніх споруд є практично у кожному населеному пункті, причому в його межах. При­сутні колегу підтримали, що­правда, прозвучала репліка: розчищення та підготовка територій до заліснення влетить у таку «копієчку», що насадження за вартістю вийдуть «золоті»...

ПРИХОВАНИЙ РЕЗЕРВ

З питання наповнення бюджету Пенсійного фонду доповідав начальник управ­ління Пенсійного фонду в Новотроїцькому районі Павло Омельченко.

Отже, загальна чисель­ність отримувачів пенсій та грошової допомоги в районі станом на 1.01.2011 р. склала 10464 осіб. За минулий рік середній розмір пенсії зріс на 110,75 грн. І на січень поточного року становив 918,32 грн.

З початку року заборго­ваність зі страхових внесків та відшкодування пільгових пенсій до бюджету «Пен­сійного фонду по району відсутні. Станом на 1 січня 2011 року взято на облік 2040 платників страхових внесків, у тому числі 479 юридичних та 1561 фізич­них осіб.

За аналітичними роз­рахунками, 20% населення району в працездатному віці офіційно не задіяно на ринку праці. Умовна сума нарахо­ваного фонду оплати пра­ці, який виплачується без сплати податків з доходів фізичних осіб до місцевого бюджету та страхових вне­сків до бюджету Пенсійного фонду України, складає 3,5 млн.грн. на місяць. Тому в районі активізовано роботу з легалізації оплати праці та зайнятості населення.

Автор: -

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Американський стартап Toothio – новий напрям інвестицій Roosh Ventures
Інвестиційний фонд Roosh Ventures нещодавно став одним з інвесторів американського стартапу Toothio, який допомагає приватним стоматологічним клінікам та організаціям знаходити кваліфікованих співробітників. Портал надає доступ до бази, в якій є понад 30 000 фахівців.

Сила духу і оптимізм: «Давня Казка» презентує пісню та кліп «Будьмо» про єдність українців
Український гурт «Давня Казка» презентує новий трек «Будьмо» та кліп до нього — історію, яка надихає на віру в краще навіть у найскладніші часи. Пісня стала музичним маніфестом незламності, гумору та оптимізму, який допомагає українцям триматися разом.

Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.014