|
Щоб приборкати вогонь
14.04.2011 / Газета: Новий день / № 16 / Тираж: 36600
Рятуйте! Горимо! — кричать у телефонну слухавку погорільці, нервово набравши номер 101. Та чи завжди до них можуть вчасно прибути пожежники? - Нижньосірогозьці ще пам'ятають, як у 1980-ті роки на території кожної сільської ради району були колгоспи і радгоспи, які мали власну пожежно-сторожову охорону (ПСО) з укомплектованим особовим складом, що цілодобово ніс чергування, — розповідає Андрій Конюх, начальник Ниж- ньосірогозького райвідділу ГУМНС України в Херсонській області, майор служби цивільного захисту. — ПСО була обладнана пожежними автомобілями і пожежними депо. До місць виникнення пожеж ці формування прибували за 3—5 хвилин після виклику. Та-в 90-ті, під час реформування аграрного сектору, керівникам і працівникам господарств було запропоновано передати пожежні машини та депо на баланс сільських рад, щоб уникнути розпаювання однієї пожежної машини на трьох, а то й більше працівників господарства... Закінчилося все тим, що сьогодні ліквідацією пожеж, що виникають на території району, займається лише професійна пожежна частина № 14 Нижньосіро- гозького РВ ГУМНС. Зрозуміло, швидко прибути у віддалене село черговий караул не може. Додайте до цього випадки, коли пожежі виникають одразу в різних куточках району. От і виходить, що доки черговий караул ліквідує пожежу в одному населеному пункті, в іншому людям доводиться сподіватися лише на себе та на Бога. — Ще у травні 2005 року було видане розпорядження райдержадміністрації про створення місцевої пожежної охорони (МПО) на територіях Нижньоторгаївської, Новопетрівської, Вільненської та Новоолександрівської сільських рад, — зазначає Андрій Конюх. — Та через відсутність коштів розпорядження не було виконане. Принаймні так пояснювали його невиконання сільські голови. Щоб нарешті зрушити проблему з мертвої точки, прийнято районну цільову програму, яка передбачає до 2013 року створити місцеву пожежну охорону в трьох населених пунктах. Зараз же активізується робота щодо забезпечення сіл хоча б пристосованою технікою для пожежогасіння. Поставлене завдання: створити кущові МПО за рахунок співфінансуван- ня декількома сільськими радами. Автор: Володимир ТИХОНОВ
|
Пошук:
Автор
Щодня українці стають жертвами шахраїв онлайн, втрачаючи особисті дані та кошти. Разом з Кіберполіцією ми пояснюємо, що таке скам, які схеми найпоширеніші та як захиститися від зловмисників в Інтернеті.
24 листопада о 18.00 у філармонії подарує всім найвеселіший стендап-концерт, дві години нестримного сміху, море імпровізації і сотні усмішок.
«Беріть своїх друзів, близьких і всі приходьте! Бо буде фосо! — у фірмовому закарпатському стилі запрошує Лєра Мандзюк. — Се буде самий чесний стендап із усіх, які я писала і самий смішний з усіх, які ви чули. Нема гарантії, що він буде в ютубі. Тож ваше завдання: купити квитки, покликати друзів, взяти гарний настрій і прийти. Буду рада вас бачити!»
Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти
|
© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.016 |