|
Втілення не викликає захоплення
04.08.2011 / Газета: Вгору / № 31 / Тираж: 10000
Коментарі до презентації нового бренда Херсонщини Представлення нового бренду Херсонщини викликало інтерес серед громадськості. Але не всі відгуки позитивні. Так краєзнавець Сергій Дяченко, київський фахівець з шоу-бізнесу Сергій Новачук, і багато інших, що займаються або рекламою, або історією, вважають роботу вдалою. Але, приміром, депутат міської ради Віктор Іванушкін впевнений: створений бренд «за вуха» притягнутий до образу Херсонщини. «Символ дуже аляпуватий. Це нагадує ініціативи комуністів змінити державний прапор на малиновий з православним хрестом. Бо під таким стягом ходило одне з козацьких військ. І представників всіх інших релігій тут не враховано. Як мінімум ця пропозиція викликає сміх. Так само і новий символ нашої області. Розробники вибрали скіфське сонце напевно через те, що цей народ тут жив, а сармати, кіммерійці та інші племена? Про них можна забути? До того ж скіфи були диким, кочовим і жорстоким народом. Як все це пов'язано з сучасною Херсонщиною? Як ментально ми пов'язані зі скіфами? Та ніяк. Я упевнений, наша область набагато більше пов'язана з землею, морями і Дніпром, ніж зі скіфським сонцем. Від цього і потрібно відштовхуватися. Письменник і художник Анатолій Кичинський дотримується думки, що цей символ не передає всієї глибини області: культури, традицій і звичаїв. «Більшість жителів Херсонщини не знають цього символу і не зрозуміють його. Бренд – це художній образ. Тому автори повинні відштовхуватися від більш істотних речей. Від того, що вирізняє нашу область від інших. Перше враження від побаченого бренду – це реклама соняшникової олії. На багатьох рекламних щитах можна побачити схожу картину і соняшники. Це взагалі дуже серйозне питання, адже символ представлятиме Херсонщину. Тому громадські організації не можуть самостійно приймати таке рішення. Як на мене, потрібно організувати великий круглий стіл, запросити представників Спілок письменників, художників, фотохудожників і обговорити запропонований варіант. Можливо, треба провести конкурс. Схожа ситуація і з майбутнім брендом Херсона. За основу беруть сонячний годинник Джона Говарда, але дуже багато херсонців не зрозуміють цієї асоціації. Тим більше сонячні годинники є в багатьох інших містах. Цей символ теж не виділяє Херсон.» Окрім того, в новоспеченому бренді вбачається не скіфське сонце, а стилізований знак свастики. І ще: аби зрозуміти зв'язок аграрної області та скіфського сонця, потрібно прослухати курс лекцій або прочитати гору літератури. Ось так і виходить: знак не подобається місцевим жителям, не вразить туристів, і весь задум, задля якого і робився бренд, не буде здійснено. Бо якщо прибрати напис «Херсонська область», взагалі не здогадаєшся, що мова йде про нашу землю. За великим рахунком цей знак можна подарувати будь-якій іншій області. Автор: Анна Павлюк
|
Пошук:
Сергій Токарєв
Інвестиційний фонд Roosh Ventures нещодавно став одним з інвесторів американського стартапу Toothio, який допомагає приватним стоматологічним клінікам та організаціям знаходити кваліфікованих співробітників. Портал надає доступ до бази, в якій є понад 30 000 фахівців.
Український гурт «Давня Казка» презентує новий трек «Будьмо» та кліп до нього — історію, яка надихає на віру в краще навіть у найскладніші часи. Пісня стала музичним маніфестом незламності, гумору та оптимізму, який допомагає українцям триматися разом.
Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти
|
© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.014 |