ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«Участковые избирательные комиссии в Херсоне уже обработали 100% протоколов», -комментарий
12:11 / 03.11.2010

ХЕРСОН, 03 НОЯБРЯ 2010 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — В Херсоне обработаны 100% протоколов, которые поступают от участковых избирательных комиссий, сообщила председатель городской избирательной комиссии Инна Поляренко, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом она сказала сегодня сегодня в прямом эфире одной из местных телерадиокомпаний.

Как отметила И. Поляренко, в Херсоне имеется 147 избирательных комиссий, из них 17 специальных. Поэтому горизбирком в течение 2 дней после проведения голосования получал протоколы только по выборам в 41 и 42 округам в облсовет, а затем подал свои итоговые протоколы в облизбирком.

«В свою очередь сейчас мы ждем поступления протоколов от районных избирательных комиссий по выборам мэра и депутатов в горсовет и в многомандатном и одномандатных мажоритарных избирательных округах», — сказала И. Поляренко.

По ее данным, после их поступления в городскую комиссию можно будет установить итоги голосования по Херсону, и в пятницу, 5 ноября, будут известны результаты голосования.

Председатель горизбиркома уточнила, что районные избирательные в городе комиссии, а также 5 сельских, поселковых работают по обработке протоколов в усиленном режиме.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
17:26 16.02.2026
17:20 16.02.2026
17:10 16.02.2026
16:50 16.02.2026
15:54 16.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.799