ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




В праздновании Дня Победы в Новой Каховке принимали участие моряки ВМС Украины
14:26 / 10.05.2006

ХЕРСОН, 10 МАЯ 2006 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — В праздновании Дня Победы в Новой Каховке принимали участие моряки ВМС Украины. Об этом корреспонденту ИА «Контест-Причерноморье» сообщил мэр города Владимир Коваленко.

По его словам, накануне 9 мая в город прибыл учебный катер ВМС Украины «Нова Каховка» с экипажем из 14 человек. Кроме того, на корабле находилось 36 курсантов и преподавателей Севастопольского высшего морского училища (СВВМУ) им. адмирала Нахимова.

«Для наших курсантов этот поход имеет очень важное практическое значение, так как позволяет овладеть навыками речного судовождения», — сказал руководитель похода капитан 1 ранга Андрей черняк.

Как сообщил мэр Новой Каховки Владимир Коваленко, 9 мая моряки прошли перед колонной ветеранов, которая прошла по Днепровскому проспекту. Затем они приняли участие в праздничном митинге, возложении цветов к памятнику Неизвестному солдату и в вечернем факельном шествии молодежи города.

Предприниматели города оказали помощь морякам в виде материалов для косметического ремонта катера и продуктов питания (около 2000 кг).


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
16:53 11.01.2026
16:49 11.01.2026
16:46 11.01.2026
12:05 11.01.2026
12:01 11.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.346