![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Король Швеции с королевой откроют дорогу в Херсонской области, посетят ряд объектов в с. Змиевка и ЗАО «Чумак»
09:02 / 02.10.2008
ХЕРСОН, 02 ОКТЯБРЯ 2008 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ -Cегодня в рамках государственного визита на Украину король Швеции Карл XVI Густав и королева София прилетят в аэропорт Николаев, и отправятся в Херсонскую область, где в Бериславском районе примут участие в церемонии открытия участка автодороги до с. Змиевка, встретятся с жителями села Змиевка. Об этом агентству сообщили в пресс-службе ОГА. Также в ходе визита в Змиевку планируется посещение местной церкви, возложение цветов к Памятному знаку репрессированным шведам и немцам, открытие игровой площадки в детском саду, передача медоборудования Змиевской участковой больнице. Затем королевская чета посетит ЗАО «Чумак», где осмотрит производство ЗАО и примет участие в ланче с представителями Аграрного форума. Далее королевская чета отправится в аэропорт Николаева и вылетят в АР Крым. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.
Останні новини:
15:24 21.02.2026
11:45 21.02.2026
11:41 21.02.2026
11:33 21.02.2026
11:24 21.02.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.132 |