ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
Новини / Правоохоронні органи
Повідомлено про підозру депутату міськради з Херсонської області, який перейшов на бік ворога та приєднався до лав російської партії.
Співробітники Служби безпеки України повідомили про підозру архімандриту УПЦ (МП), який благословив гауляйтера Сальдо на фейковий референдум рф в Херсонській області.
Українськими ювенальними прокурорами розпочато кримінальні провадження за фактами варварських обстрілів житлових будинків та інших злочинів російських окупантів, внаслідок яких вже загинули та отримали поранення наші діти.
Колишня посадовиця закладу охорони здоров’я Херсонської області підозрюється у сприянні незаконному вивезенню російськими окупантами українських дітей.
Співробітники Служби безпеки України затримали колаборанта, який під час окупації Херсона закликав «приєднати» місто до рф.
За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни, що поєднане з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України).
За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни, що поєднано із умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України).
За процесуального керівництва Херсонської окружної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Співробітники Служби безпеки України затримали поплічника рф, який допоміг окупантам втекти від контрнаступу ЗСУ у Херсоні.
За процесуального керівництва Херсонської окружної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальних провадженнях за фактом порушення законів та звичаїв війни, що поєднане із умисним вбивством (ч. 1, 2 ст. 438 КК України).
За процесуального керівництва Херсонської окружної прокуратури розпочато досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни, що поєднане з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України).
За процесуального керівництва Херсонської окружної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України).
За матеріалами Служби безпеки України гауляйтера Херсонської області Сальдо заочно засуджено до 15 років тюрми.
За процесуального керівництва Олешківської окружної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни, що поєднано із умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України).
В Херсонській області викрито злочинну організацію, члени якої діяли під виглядом псевдоправоохоронного органу, катували мирних мешканців та співпрацювали з ворогом.
Співробітники Служби безпеки України викрили автоперевізника, який працював на окупаційний «мінтранспорт рф» після захоплення Херсона.
За матеріалами Служби безпеки України 15 років увʼязнення отримав агент фсб, який «зливав» конспіративні бази Сил спеціальних операцій Збройних Сил України.
Співробітники Служби безпеки України затримали ще одного поплічника російських окупантів у результаті стабілізаційних заходів у звільненому Херсоні.
Працівники Державного бюро розслідувань повідомили посадовцям Херсона про підозру у тому, що вони під час російської окупації вивели з комунального підприємства на власні рахунки мільйони гривень.
Співробітники Служби безпеки України виявлили антиукраїнське «підпілля», яке наводило ракети та керовані авіабомби рф на житлові будинки Херсона.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 ...
Пошук:
розширений

Микола Саранча
Роль міді та марганцю для озимої пшениці
У сучасному сільському господарстві все більшу роль для отримання щедрих та якісних врожаїв озимої пшениці відіграють мікроелементи, зокрема мідь та марганець. Вони мають вагомий вплив на проходження фізіологічних процесів під час росту та розвитку рослин та формування врожаю. Значення мікроелементів для сільськогосподарських рослин зросло із підвищенням врожайності, яку стимулюють, застосовуючи NPK добрива. Проте забезпечення мікроелементами з ґрунту не завжди задовольняє потребу рослин, що і призводить до прояву дефіциту.

Традиційні Шевченківські читання, присвячені 210-й річниці від дня народження Великого Кобзаря
6 березня о 12:00 у Музеї книги ОННБ — Шевченківські читання до 210 річниці від дня народження Великого Кобзаря© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.217