![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
6-летний ребенок травмирован в ДТП в Зеленовке
12:25 / 01.03.2011
ХЕРСОН, 01 МАРТА 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — 28 февраля в 14:15 в в поселке Зеленовка 32-летний водитель автомобилю ВАЗ-21112 с прицепом совершил наезд на 6-летнего ребенка, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».м Об этом агентству сегодня, 1 марта сообщили в пресс-службе УГАИ в Херсонской области. По данным источника, водитель на перекрестке наехал прицепом на мальчика, который неожиданно выбежал из-за стоящего во встречном направлении автобуса ЛАЗ. Мальчик с диагнозом «закрытая черепно-мозговая травма, сотрясение головного мозга, рубленная рана лобной части» был госпитализирован в Херсонскую областную детскую больницу. |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.
Останні новини:
17:44 23.06.2026
17:13 23.06.2026
16:22 23.06.2026
16:05 23.06.2026
16:02 23.06.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.018 |