ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Пограничники Херсонщины отказались от 6000 взятки и задержали браконьера
21:13 / 30.05.2019
Пограничники

ОДЕССА, 30 МАЯ 2019 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Пограничники Херсонщины отказались от 6000 взятки и задержали браконьера.

Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в пресс-службе Госпогранслужбы.

Сегодня, 30 мая, в Херсоне задержан «на горячем» гражданин Украины, пытавшийся дать взятку в 6000 гривен должностному лицу погранведомства за непрепятствование браконьерству на участке отделения погранслужбы «Хорлы» (отдел пограничной службы «Скадовск» Херсонского пограничного отряда).

Операция проводилась общей межведомственной группой в составе оперативных сотрудников подразделений внутренней и собственной безопасности по Херсонском пограничному отряду УВВБ «Азово-Черноморское», сотрудников следственного управления ГУ Нацполиции в Херсонской области под процессуальным руководством прокуратуры Херсонской области, с привлечением сотрудников «ДОЗОР ».

В настоящее время проводятся неотложные следственные действия, избирается мера пресечения.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
14:15 12.02.2026
13:07 12.02.2026
12:27 12.02.2026
12:21 12.02.2026
11:48 12.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.069