ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
 
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
На Херсонщині пройшли антитерористичні навчання
15:39 / 15.10.2021
Правоохранительные органы

ХЕРСОН, 15 ЖОВТНЯ 2021 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – У Херсонській області пройшли антитерористичні навчання, учасники яких виконували завдання з пошуку та знешкодження умовної диверсійно-терористичної групи.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Держприкордонслужби України.

Планові тактико-спеціальні антитерористичні навчання провела Координаційна група Антитерористичного центру при обласному управлінні Служби безпеки України. Участь у них взяли представники підрозділів СБУ, ЗСУ, Держприкордонслужби, Нацполіції, Патрульної поліції, Нацгвардії, ДСНС, Держспецзв’язку, органів державної влади та місцевого самоврядування та інших суб’єктів боротьби з тероризмом. Метою антитерористичних навчань було підвищення рівня міжвідомчої взаємодії із протидії терористичним та диверсійним загрозам.

Відпрацювання навчальних завдань здійснювалося в умовах, максимально наближених до реальних. За легендою навчань, умовні терористи прибули до міста Генічеська для вчинення диверсій у місцях масового скупчення людей та дезорганізації роботи важливих об'єктів регіону: телекомунікаційної вежі на околиці села Чонгар Генічеського району та залізничного вокзалу станції «Новоолексіївка». Завдяки злагодженим та ефективним діям військових і правоохоронців умовні диверсанти були затримані, небезпека нейтралізована.

Координаційна група АТЦ ретельно проаналізувала кожний етап навчань, відзначивши високий рівень підготовки та готовності учасників до виконання завдань із запобігання терористичним загрозам та диверсіям.


Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
ТРЕТІ ВИБОРИ ДО ПАРЛАМЕНТУ — ПРО ПЕРІОД ПОЛІТИЧНОЇ ТУРБУЛЕНТНОСТІ У БОЛГАРІЇ
Про підсумки президентських виборів у Болгарії та результати третіх виборів до Парламенту Болгарії за 2021 рік

Українська мова у просторі національної культури: нові видання з мовознавства в Одеській національній науковій бібліотеці
До Дня української писемності та мови в Одеській національній науковій бібліотеці з 5 по 12 листопада проходить Тиждень мови, під час якого відбувається низка заходів: відкриття книжкової виставки «Мови велич і краса», on-line лекція мовознавця й мистецтвознавця Володимира Островського «Барокові наголоси в українській мові», а 9 листопада у головному читальному залі – Всеукраїнський диктант національної єдності.

Последние новости:
10:10 01.12.2021
09:06 01.12.2021
17:04 30.11.2021
16:16 30.11.2021
15:54 30.11.2021


© 2005—2021 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2021 S&A design team / 1.135