ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Прокурори оголосили про підозру черговому колаборанту
15:38 / 05.07.2022

ОДЕСА, 05 ЛИПНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — У колабораціонізмі підозрюється мешканець Херсонської області, який очолив псевдодепартамент охорони здоров’я окупованого регіону.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Офісу Генерального прокурора.

У повідомленні ОГП сказано:

За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури повідомлено про підозру громадянину України у колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

За даними слідства, в травні 2022 року мешканець міста Херсона вступив у злочинну змову з представниками окупаційних військ РФ та добровільно погодився обійняти посаду так званого «начальника департаменту охорони здоров’я Військово-цивільної адміністрації Херсонської області» у незаконно створеному органі влади.

Підозрюваний впроваджує медичні стандарти відповідно до законодавства країни-агресора у медзакладах регіону, проводить інвентаризацію майна. Також він організовує реєстрацію медичних закладів у якості юридичних осіб РФ, звільняє та призначає їх керівників.

Досудове розслідування здійснюється Управлінням СБУ в Херсонській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

В Одесі відкривається фотовиставка «Місто світла і тіні»
15 грудня о 15:00 в АРТ-просторі за адресою вул. Європейська, 67 відкривається фотовиставка Одеської обласної організації Національної спілки фотохудожників України «Місто світла і тіні».

Останні новини:
15:49 25.12.2025
11:10 25.12.2025
10:59 25.12.2025
10:26 25.12.2025
10:22 25.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 4.503