![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
СБУ: затримано терориста з «днр», який грабував мешканців окупованої Херсонщини
09:38 / 27.12.2022
ОДЕСА, 27 ГРУДНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Співробітники Служби безпеки України повідомила про підозру бойовику терористичної організації «днр», який грабував мешканців окупованої Каховки. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Управління СБ України в Одеській області. У повідомленнях облуправління Служби сказано: Служба безпеки зібрала беззаперечні докази вини ще одного учасника терористичної організації «днр», який воював проти України. На початку повномасштабного вторгнення він добровільно прибув до ворожого «військкомату» у тимчасово окупованому Новоазовську на Донеччині. Там його призначили старшим стрільцем у складі 9-го полку морської піхоти 1-го армійського корпусу рф. Перебуваючи у лавах агресора, брав активну участь у бойових діях проти Сил оборони у напрямку Херсон-Кривий Ріг. Крім цього зловмисник спільно з російськими загарбниками здійснював розбійні напади на жителів захопленої Каховки. Під час таких «нальотів» окупанти грабували громадян, а у разі спротиву – застосовували зброю. Бойовик потрапив в полон українських захисників у жовтні цього року. У зловмисника вилучено автоматичну зброю і боєприпаси. За даними контррозвідки СБУ, затриманим є мешканець Донецької області, який після 24 лютого цього року приєднався до незаконних збройних формувань «народной милиции днр». Потім його «відрядили» до складу окупаційних угруповань рф і направили на південний фронт. На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили фігуранту про підозру за: ▪️ ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни), ▪️ ч. 2 ст. 111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану), ▪️ ч. 5 ст. 260 (участь у діяльності не передбачених законом збройних формувань) Кримінального кодексу України. Розслідування проводили співробітники СБУ Херсонської області у взаємодії з підрозділами Збройних Сил України за процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.
Останні новини:
12:15 30.12.2025
11:12 30.12.2025
10:28 30.12.2025
10:25 30.12.2025
10:15 30.12.2025
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.156 |