ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



За держзраду екс-правоохоронцям з Херсонщини може загрожувати довічне ув’язнення
16:45 / 07.03.2023

ОДЕСА, 07 БЕРЕЗНЯ 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Готується суд над двома колишніми поліцейськими з Херсонської області, обвинувачуваними у державній зраді.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Офісу Генерального прокурора.

У повідомленні ОГП сказано:

Прокурори Херсонської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальні акти стосовно двох колишніх поліцейських сектору превенції Генічеського райвідділу поліції за фактом державної зради (ч. 2 ст. 111 КК України).

За даними слідства, у березні 2022 року обвинувачені, перебуваючи на території тимчасово окупованої Херсонщини, порушуючи присягу працівника правоохоронного органу України, перейшли на бік ворога.

Вони погодились проходити «службу» в підпорядкованому окупаційній адміністрації РФ правоохоронному органі — так званій «народній міліції».

На псевдопосадах «начальника дільничних інспекторів» та «начальника відділу» обвинувачені виконували накази та доручення окупаційної влади.

Наразі їх оголошено у розшук, судитимуть їх заочно.

Досудове розслідування здійснювалося слідчими теруправління ДБР у місті Мелітополі.

За держзраду колишнім правоохоронцям загрожує 15 років або довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Книжкове свято на Одещині: ОННБ запрошує на XXVI Всеукраїнську виставку-форум
5–7 червня 2026 року Одеська національна наукова бібліотека запрошує на головну книжкову подію регіону – XXVI Всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині».

Останні новини:
15:37 03.06.2026
15:36 03.06.2026
15:29 03.06.2026
15:14 03.06.2026
14:21 03.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.019