ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



ОГП: на Херсонщині виявлено велику злочинну групу колаборантів
12:44 / 08.11.2023

ОДЕСА, 08 ЛИСТОПАДА 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — В Херсонській області викрито злочинну організацію, члени якої діяли під виглядом псевдоправоохоронного органу, катували мирних мешканців та співпрацювали з ворогом.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Офісу Генерального прокурора.

В повідомленні ОГП сказано:

За процесуального керівництва Офісу Генпрокурора 26 учасникам злочинної організації повідомлено про підозру.

➡️ Їм інкриміновано

🔹За даними слідства, після повномасштабного вторгнення рф та окупації частини Херсонщини, громадяни України та рф створили у місті Нова Каховка псевдоорган «Новокаховский городской отдел полиции Главного управления МВД Херсонской области».

🔹Керували ним громадянин України, який до повномасштабного вторгнення працював в окупаційній поліції АРК Крим, та колишній кадровий працівник міністерства внутрішніх справ держави-агресора.

🔹Для забезпечення діяльності цієї злочинної організації вони залучили діючих та колишніх працівників територіальних підрозділів Нацполіції України, місцевих мешканців м. Нова Каховка з проросійськими поглядами.

🔹Їх призначили на відповідні псевдопосади у так званий «Новокаховский городской отдел полиции Главного управления МВД Херсонской области» з присвоєнням спеціальних звань.

🔹Вони виконували злочинні завдання керівництва рф, допомагали окупантам проводити незаконний референдум. Обвинувачені виявляли та усували місцевих мешканців, які не підтримують ворога і несуть загрозу діяльності окупаційної влади, придушували проукраїнські мітинги.

🔹Викрадали тих, хто підтримує Україну, учасників АТО та ООС, працівників правоохоронних органів, катували їх, проводили з ними «слідчі дії» із застосуванням тортур та тривалий час утримували у нелюдських умовах в підвальних приміщеннях захопленого відділку поліції у м. Нова Каховка.

🔹Досудове розслідування — ГСУ СБУ, оперативний супровід — ДВБ Нацполіції України, Головного відділу ЗНД ГУ СБУ в Херсонській області.


Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

29 березня Одеса втратила двох видатних артистів
29 березня померли відомі одеські артисти Володимир Комаров та Віллен Новак

Останні новини:
16:10 31.03.2026
16:06 31.03.2026
15:52 31.03.2026
15:47 31.03.2026
14:24 31.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.822