ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Вероятность досрочных парламентских выборов в декабре рассматриваю как 50 на 50 — Станислав Николаенко
11:16 / 06.09.2008

ХЕРСОН, 06 СЕНТЯБРЯ 2008 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Секретарь политсовета СПУ Станислав Николаенко рассматривает вероятность роспуска парламента и проведения досрочных парламентскихвыборов уже в декабре этого года как 50 на 50, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерномрье».

Об этом он заявил вчера, 5 сентября, на пресс-конференции в Херсоне.

«Думаю, сейчас они (политические силы. — ИА) будут делать все, чтобы договориться. Но Виктор Андреевич (Ющенко. — ИА) нам в прошлом году еще продемонстрировал, что у него есть точка, которую, если он проходит, то назад уже не возвращается. Та решительность, которая у него сейчас появилась, говорит о том, что он пойдет на полную конфронтацию. Поэтому на вероятность досрочных выборов я бы поставил 50 на 50», — сказал он

По его мнению, Президент Украины «сейчас будет делать все возможное, чтобы провести досрочные выборы. А если не выборы, то — распустить коалициию, чтобы держать парламент в подвешенном состоянии и «мочить» по полной программе через СМИ Юлю и Януковича. Януковича — за то, что поддался Юле, Юлю — за то, что под Москву легла. Темы будут».

Как считает С.Николаенко, такое противостояние в украинском политикуме негативно скажется как на имидже Украины, так и на ее экономике.


Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
08:56 27.03.2026
08:39 27.03.2026
08:25 27.03.2026
08:16 27.03.2026
17:50 26.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.427