ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Новини
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Новини
Новини
Лідер одеських волонтерів з «Корпорації монстрів» Катерина Ножевнікова описала основні досягнення та проблеми фонду за останній час.
В одному з кінно-спортивних комплексів Одеси стартувала перша сесія іпотерапії для ветеранів та осіб з інвалідністю Збройних Сил України — заняття з кіньми допомагають знижувати рівень стресу, покращують емоційний стан та сприяють відновленню.
На ринку «7 кілометр» тривають вигідні літні розпродажі: стильний одяг на будь-який смак можна придбати зі знижками, щоб носити у теплі осінні дні або зберегти для наступного сезону.
Збройні Сили України оприлюднили оперативну інформацію щодо протидії російській активності в повітрі у південних регіонах нашої країни.
Курси обміну валют, встановлені банками на ранок 5 вересня, а також актуальні курси обміну на одеській «книжці» і «7 кілометрі».
5 вересня, у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт, в ряді одеських будинків буде відключено електричну енергію.
Представники Повітряних Сил Збройних Сил України повідомили подробиці відбиття російського нічного повітряного удару по нашій країні.
Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області оприлюднили інформацію про реагування на надзвичайні події минулої доби.
Представники Херсонської обласної військової адміністрації повідомили про обстановку в регіоні.
Зведення Генерального штабу Збройних Сил України про бойові втрати російських окупантів внаслідок агресії проти нашої країни.
Голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім повідомив про обстановку в регіоні.
Збройні Сили України повідомили про зміни оперативної ситуації за останню добу.
Готується суд над колишнім головною бухгалтеркою одеського підприємства, підозрюваною у здійсненні податкової оборудки на майже 7 мільйонів гривень.
Протягом січня-серпня 2025 року в Одеській області сплачено 830,7 мільйона гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
Виноробне підприємство SHABO продовжує успішно представляти Україну на міжнародній арені.
Правоохоронці встановлюють обставини дорожньо-транспортної пригоди, яка сталась в Приморському районі.
За процесуального керівництва Білгород-Дністровської окружної прокуратури розпочато досудове розслідування за фактами вчинення воєнних злочинів (ч. 1 ст. 438 КК України).
Представники Військово-Морських Сил Збройних Сил України повідомили про обстановку в Чорному та Азовському морях.
Співробітники та відвідувачі Промтоварного ринку «7 кілометр» тепер можуть оплачувати в'їзд на його територію за безготівковим розрахунком.
Прогноз погоди по Одесі та Одеській області на 29-30 серпня від Гідрометцентру Чорного та Азовського морів.

Сторінки: ... 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 ...
Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Причорномор’я відкриває нові маршрути
Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.



© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.121