ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
Новини / Житлово-комунальне господарство
У ряді одеських будинків 7 грудня відключено водопостачання споживачам у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт.
7 грудня, в зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт, в ряді одеських будинків буде відключено електричну енергію.
У ряді одеських будинків 6 грудня відключено водопостачання споживачам у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт.
У ряді одеських передмість 6 грудня буде відключено водопостачання споживачам у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт.
У ряді одеських будинків 5 грудня відключено водопостачання споживачам у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт.
5 грудня, в зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт, в ряді одеських будинків буде відключено електричну енергію.
У ряді одеських будинків 4 грудня відключено водопостачання споживачам у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт.
У ряді одеських будинків 1 грудня відключено водопостачання споживачам у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт.
Несприятливі погодні умови минулих днів стали причиною відключення від електромережі домогосподарств в 340 населених пунктах Одеської області.
У ряді одеських будинків 30 листопада відключено водопостачання споживачам у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт.
Несприятливі погодні умови стали причиною відключення від електромережі домогосподарств в 340 населених пунктах Одеської області.
У ряді одеських будинків 29 листопада відключено водопостачання споживачам у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт.
За три доби негоди, станом на ранок 29 листопада 2023 року, в Одесі відомо про повалення 310 дерев та 90 великих гілок, але заявки ще надходять.
У ряді одеських будинків 28 листопада відключено водопостачання споживачам у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт.
У ряді одеських будинків 27 листопада відключено водопостачання споживачам у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт.
У ряді одеських будинків 28 листопада буде відключено водопостачання споживачам у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт.
Несприятливі погодні умови стали причиною відключення від електромережі 147 895 домогосподарств в 340 населених пунктах Одеської області.
Призупинена у зв'язку з негодою робота котелень Одеси відновлюється.
«Інфоксводоканал» повідомляє мешканцям Одеси про причини перебоїв із водопостачанням.
У ряді одеських будинків 24 листопада відключено водопостачання споживачам у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 ...
Пошук:
розширений

Людмила КОТВИЦЬКА
До Дня працівників статистики
Щорічно 5 грудня відзначається День працівників статистики України, що свідчить про важливу роль, яка відводиться органам державної статистики у житті суспільства.

Бібліотека дарує свято!
Зимову казкову екскурсію у бібліотечному палаці напередодні найсвітлішого свята Різдва і новоріччя осяяли щирі дитячі посмішки, яскравіші за різдвяні вогники. І навіть кам’яний кріосфінкс у холі кивнув дітям головою та геть забув, що покликаний оберігати книжкові скарби та закликати до тиші. Піднесений настрій наймолодших відвідувачів підтримувала музика з різдвяними дзвіночками і затишні зимові фотозони, а радісний гомін дітей запалював вдячністю очі іхніх батьків…© 2005—2023 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2023 S&A design team / 0.011