ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Новости / Жилищно-коммунальное хозяйство
Низка одеських об'єктів 29 травня буде відключена від газопостачання у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт.
У ряді одеських будинків 22-23 червня буде відключено водопостачання споживачам у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт.
Низка одеських об'єктів 23 травня буде відключена від газопостачання у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт.
Комунальні служби Одеси усувають наслідки ранкової російської ракетної атаки, через яку в місті було постраждало близько 80 вікон.
Низка одеських об'єктів 21 травня буде відключена від газопостачання у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт.
У ряді одеських будинків 17 червня буде відключено водопостачання споживачам у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт.
Товариство з обмеженою відповідальністю «Одеський припортовий завод» опублікувало поради щодо оптимізації сплати за комунальні платежі біженцями.
Звернення філії Інфоксводоканал» з приводу розповсюдження в одеських групах Viber та Telegram недостовірної інформації про можливість зараження води холерою.
Спільне звернення філії Інфоксводоканал», компаній ДТЕК «Одеські електромережі, ТОВ «ООЕК», ТОВ «Одесагаз-ПОСТАЧАННЯ» до мешканців міста Одеси та Одеської області.
У ряді одеських передмість 8 червня буде відключено водопостачання споживачам у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт.
У ряді одеських будинків 2 та 3 червня буде відключено водопостачання споживачам у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт.
Одеська міська рада просить жителів Перлини біля моря звозити великогабаритне сміття на спецмайданчики.
Через аварію на розподільчому газопроводі ряд споживачів тимчасово залишились без газопостачання.
Енергетики ДТЕК Одеські електромережі допомагають колегам із Укрзалізниці відновлювати та повертати до роботи електричні мережі у Львівській області.
«Інфоксводоканал» закликає одеситів перевіряти інформацію щодо водопостачання на офіційних ресурсах підприємства.
У ряді одеських будинків 10 травня буде відключено водопостачання споживачам у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт.
Низка одеських об'єктів на 12 травня буде відключена від газопостачання у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт.
Низка одеських об'єктів на 10-11 травня буде відключена від газопостачання у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт.
Низка одеських об'єктів на 4-5 травня буде відключена від газопостачання у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт.
Низка одеських об'єктів на 3-4 травня буде відключена від газопостачання у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт.

Страницы: 1 2 3 4 5 6 ...
Поиск:
расширенный

Мария Дроздова
«Каждый пришёл сюда со своим уставом, а уйдут уже с общим»: жительница Бучи поделилась с читателями ІА «Контекст-Причорномор’я» опытом несколькодневного пребывания в убежище
Главное правило такого тесного убежищепребыаания — делится, делится всем!!! Едой, водой, лекарствами и одеждой, памперсами и кипятком, новостями с теми, у кого нет связи или интернета, делится юмором и хорошим настроением, делится поддержкой, делится надеждой!!! А без надежды выдержать эти испытания невозможно!

Одеські музиканти під час ракетних атак записали україномовний сингл
Українські музиканти, залишаючись у рідній Одесі, презентували світові новий реліз-триплет. Співачка Людмила Мазур разом із саундпродюсером PlusStepper робили запис власного синглу Richka «Річка» під час сирен повітряної тривоги та гучних вибухів по всій країні. «І це символічно. Адже сила духу нашого народу та світла душа української пісні перемагають агресію» — надсилають музиканти свій меседж. Peace and Love є головним лейтмотивом реггі Reggae і Dub музики, у стилістиці якої працюють музиканти з Одеси. А концепція миру і любові і є тим вектором, що наразі так потрібен кожному.© 2005—2022 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2022 S&A design team / 0.040