ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Как николаевцы Президента выбирали
19.01.2010 / Газета: Вечерний Николаев / № 6(2869) / Тираж: 7500

Состоялся первый тур выборов Президента Украины. На президентский пост претендовали 18 кандидатов.

В Николаевской области действовало 6 территориальных избирательных округов, 225 избирательных участков. В г. Николаеве — два избирательных округа. №129 — включает Заводский и Центральный районы, ориентировочное количество избирателей — 211600; №130 — включает Корабельный и Ленинский районы города Николаева, ориентировочное количество избирателей — 172500. По предварительным данным, как и ожидалось, победителями первого тура стали лидер Партии регионов Виктор Янукович и Премьер-министр Юлия Тимошенко. На момент, когда готовился номер, было обработано 93,6% бюллетеней, разрыв между лидерами составлял более 10% в пользу В. Януковича. Сенсацией стал успех банкира С. Тигипко, который уверенно вышел на третье место. Что касается Николаева, то здесь более половины голосов отдано за В. Януковича, на втором месте С. Тигипко, на третьем — Ю. Тимошенко.

Автор: -

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні моніторинги:
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.023