ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Золотишко«на вынос»
03.03.2010 / Газета: Наш город Николаев / № 9(223) / Тираж: 3000

1 марта в Николаеве, на пр. Октябрьском, 131, был ограблен ювелирный магазин.

В 8 часов утра, когда хозяин магазина только подошел открывать двери, к нему сзади подошли двое неизвестных молодых людей в черных лыжных масках с прорезями для глаз. Они затолкали мужчину в помещение ювелирки, избили и, угрожая дальнейшей физической расправой и размахивая перед ним предметом, похожим на пистолет, заставили его отдать находившееся в магазине золото.

Злоумышленники унесли 2 килограмма золота, сумма ущерба -330 тысяч грн. Забрав добычу, грабители скрылись в неизвестном направлении. По факту возбуждено уголовное дело по ст. 187 УК Украины («Разбой»). На место происшествия выезжали сотрудники управления уголовного розыска и начальник городского управления МВД, полковник милиции Евгений Суреев, сообщает «Преступности.нет». Сотрудниками милиции предпринимаются меры для задержания преступников, проводятся следственно-розыскные мероприятия.

Автор: -

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Презентація книжкової виставки «Соборність України: єднання духовності та сили» в Одеській національній науковій бібліотеці
22 січня Україна відзначає День Соборності. Це свято, яке для українців уособлює єдність у багатоманітності, об’єднання навколо ідеї становлення вільної та незалежної держави, було запроваджено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року.

Останні моніторинги:
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014